Alina🍒

На десерт - КАВУН

На десерт - КАВУН

Привіт🍉

Думки про ефективність тканинних масок та патчів доволі неоднозначні, хтось каже, що вони дієві, а решта віднесли їх використання просто до приємного ритуалу✨

Моя думка, що маски дійсно гарно справляються зі зволоженням обличчя, а патчі у мене також більше для ритуалу чи самонавіювань, що вони щось таки роблять🤭

Сьогодні у мене склався кавуновий дует, тож запрошую до своїх вражень🍉

Дизайн: класична тканинна маска, яскраво та соковито оформлена як ззовні, так і всередині, так як лекало також має принт кавунчика🍉

Аромат та есенція: маска гарно просочена прозорою з легким відтінком червоного есенцією та має дуже легкий свіжий аромат кавуна🍉

У використанні: маска має зручне та якісне лекало, яке чудово підійшло за розмірами, вона не сповзає у процесі та гарно тримається на обличчі.

Маска чудово зволожує шкіру обличчя та має заспокійливі властивості, оскільки маю парочку почервонінь, які вона трохи заспокоїла)

Також не можу не відмітити, що маска має легкий охолоджуючий ефект, що наразі дуже актуально і для мене такі спецефекти в саме серденько🍉

Маска не залишає по собі липкого нальоту або ж стягнутої шкіри.

Я залишилась більш ніж задоволеною цією маскою та ефектом на шкірі, тож планую тепер спробувати і з іншими екстрактами✨

Дизайн: класичні одноразові гідрогелеві патчі у яскравій упаковці з кавуновими мотивами, самі патчі яскраво-червоного кольору🍉

Аромат та есенція: патчі вдосталь просочені прозорою есенцією та мають солодкий, але ненав'язливий аромат кавуна🍉

У використанні: патчі покликані прибрати темні кола та покращити стан шкіри. Оскільки я маю тонку шкіру під очима і гарно видно венки, то чогось надзвичайного я не очікувала)

Ніякої пекучості абощо вони у мене не викликали та гарно сиділи на своєму місці і не сповзали)

Патчі непогано зволожили шкіру під очима та дещо її розгладили✨

За невеликі кошти я отримала солодкий кавуновий ранковий релакс та сяючу зволожену шкіру, тож якщо ви також полюбляєте подібні ритуали краси - моя вам щира рекомендація такого кавунового комбо🍉

Дякую кожній за увагу🤍