Фечко Христина

Skinbar

Skinbar

Skinbar — мій перший бренд доглядової косметики, який запав у сердечко

Мені неймовірно подобається простота пакування, моя любов до мінімалістичного тішиться і радіє коли дивлюся на ці баночки, так вони запала мені в душу

Всі продукти мають гарні та різні аромати, але якщо вам не подобається сильний запах в продукції то це може стати мінусом

Також, на моїй шкірі продукти цього бренду не робили зайвих реакцій чи подразнення

Skinbar

Одним з перших продуктів від цього бренду став тонер антиакне

Запах приємний, але різкуватий і присутній запах спирту

Користувалася тонером і сироваткою цієї лінійки одночасно, стан шкіри став трохи кращим і шкіра ставала дещо світлішою

Мою шкіру тонер дещо зтягував, але після використання сироватки, цього ж бренду, сухість зникала і залишалася приємна вологість

За консистенцією рідкий, рідина була ніжно-рожевого кольору, але після потрапляння на сонце, колір змінився на прозорий, але більше нічого не змінилося і тонер працював як і до того

Використала майже увесь, ще трішечки залишилося, але термін придатності вийшов тому викинула

Теж чудовий запах (коли перший раз відкрила то аромат нагадував парфуми Імператриця, але згодом концентрація зменшилася тож аромат став ніжнішим) і приємне пакування

Цю сироватку купила разом з тонером щоб покращити стан шкіри

Висипання, після використання цієї сироватки та тонера, підсушувалися і запалення дещо спадало

Це був мінімальний ефект, але оскільки стан шкіри після використання сироватки не погіршувався, продовжувала користуватися

Сироватка ріденька та залишає певну липкість, має світлорожевий відмінок,

Її закінчила повністю, поновлювати не буду бо для мене це не той продукт, який от робить щось класне і до якого хочеться повертатися

Але враховуючи, що це досить таки дешевий продукт, не робить проблем, ба навіть дещо покращує стан шкіри, я не шкодую що придбала і спробувала

Це моя перша ензимна пудра тож не маю з чим порівнювати, але в загальному можу сказати що мені дуже подобається, яка після неї шкіра

Шкіра відчувається свіжою та чистою, гладенька та дещо світліша, відчуття сухості з'являється лише якщо довго тримати її на лиці

Продукту багато, приємно пахне

Коли закінчиться то буду пробувати щось нове, але до цієї пудри обов'язково буду повертатися

Ця сироватка мені сподобалася більше, вона дуже приємно зволожує шкіру, на дотик вона стає трішечки м'якшою та пружнішою

Консистенція рідка, як вода, швидко впитується, не залишає липкості


В складі вказано, що сироватка містить освітлювальні компоненти для більшого сяяння шкіри, але не можу сказати що щось змінювалося

Її закінчила всю

Можливо сироватку ще колись повторю, але поки хочу спробувати нові для мене продукти

Їх отримала в подарунок, коли проходила акція

Патчі я так і не спробувала, віддала мамі, вона каже що непогані, але банка підтікає і дещо не гігієнічно увесь час лізти в банку пальцями