Hanna Domashenko

Фіона, це ти?.. Огляд на маску Medi Peel Herbal Peel Tox

Фіона, це ти?.. Огляд на маску Medi Peel Herbal Peel Tox

Останнім часом мені дуже полюбилися різні маски для обличчя! Обожнюю використовувати новинки в своєму арсеналі,тому ідеальний варіант - почати з міні або тревел формату!

З брендом Medi Peel я до цього не була знайома, але про цей продукт раніша чула від подружок.

Маска Herbal Peel Tox має чудовий склад і спрямована на очищення, тонізацію та антиоксидантну дію. Справжній детокс! Для моєї шкіри саме те, що треба!

Фіона, це ти?.. Огляд на маску Medi Peel Herbal Peel Tox

Маска має трав'янистий, ментоловий аромат. По консистенції вона доволі густа, розприділяється по обличчю невеликими комочками та має колір, який перетворює вас на Фіону😄😜

Зазвичай, я використовую її 1 раз на тиждень та чергую її з іншою маскою від Origins. Тримаю на обличчі 10-20 хвилин. Маска за цей час повністю не висихає на обличчі. Під час змивання не поспішайте змивати водою продукт - я раджу розтирати його вологими пальцями по шкірі масажними рухами, таким чином можна ще й використовувати маску в якості пілінгу/скрабу за рахунок наявних часточок в складі.

Обличчя після маски має рівномірний тон, шкіра м'яка та гладенька! Відчуття легкості забезпечене! Ніби пори починають дихати! Хоча на самі пори та чорні цятки я не побачила, щоб маска якось помітно впливала...

Завдяки складу маска гарно впливає на бар'єр шкіри, добре її тонізую та заспокоює почервоніння чи запалення на шкірі, якщо вони є.

Міні формат повторила би знову! Маска підійде до будь-якого типу шкіри! А ви використовували ще щось від Medi Peel? Що можете порадити?🥰