Alina_Demchenko

Солодко що аж їсти хочеться : Fresh Juice "Fresh Orange Juice & Cinnamon" пілінг для тіла

Солодко що аж їсти хочеться : Fresh Juice "Fresh Orange Juice & Cinnamon" пілінг для тіла
Солодко що аж їсти хочеться : Fresh Juice "Fresh Orange Juice & Cinnamon" пілінг для тіла
Солодко що аж їсти хочеться : Fresh Juice "Fresh Orange Juice & Cinnamon" пілінг для тіла

Після першого ж тестування пілінгу, але в іншому ароматі (https://club.makeup.com.ua/post/27233/) , я зрозуміла що ця річ просто необіхдна на постійній основі. Fresh Juice - це моя бюджетна любов. Його текстура неймовірно легко лягає на шкіру. Гелева консиснстенція легко допомагає очистити шкіру, ніжно і лагідно. Він відшилушує ороговілий шар шкіри так, що ти просто не відчуваєш цих скрабуючих частинок. Вони неймовірно маленькі і зовсім не дратують і тим паче не шкрябають тіло. Саме такий засіб я люблю використовувати на найніжшніших ділянках шкіри.

Використовуються подібні засоби як і будь які засоби : після прийняття душу, на вологу шкіру наноситься необхідна для вас кількість засобу, розподіляється по тілу масажними рухами. Особисто я - трошки чехаю, потім знову починаю масажні рухи і потім змиваю. Продукт легко змивається з тіла і разом з ним - весь бруд що скопився і був не помітен. На дотик шкіра неймовірно м'яка, ніжна. По моїм враженням - наче скинула з себе пів кіло. Шкіра дихає і що головне - зволожена. Цей ефект на диво оцінив і мій чоловік, сказав, що відчув "справжню чистоту" .

Таке делікатне очищення я використовую паралельно з сольовими чи цукровими скрабами , комбіную - один засіб на одну ділянку, інший на другу. Так я отримаю максимально гарний ефект.

Що особливого саме в цьому ? АРОМАТ. Солодкий, немов апельсиновий конфетюр, він заповнює все навколо і дає поринути у світ насолоди. Кориця додає легкої пікантності і натяку на щось зимове, але комфортне. Цей засіб - справжній продукт для релаксу. Він розслабляє не тільки тіло, а ще й розум. Саме цей я раджу прихильникам саме солодких ароматів, бо це не про цитрусову свіжість, це про смаколики))

Пілінги від Fresh Juice не тільки дієві, а ще й мего бюджетні, то ж обрати один аромат складно, але і не потрібно , бо за таку ціну можна вибрати і декілька. Наступним я планую спробувати Lemongrass Green Coffee та Litchi & Ginger.

Також від себе : якщо пілінга вам недостатньо, то у цього бренду є ще круті бюджетні скраби для тіла )))

Солодко що аж їсти хочеться : Fresh Juice "Fresh Orange Juice & Cinnamon" пілінг для тіла
Солодко що аж їсти хочеться : Fresh Juice "Fresh Orange Juice & Cinnamon" пілінг для тіла
Солодко що аж їсти хочеться : Fresh Juice "Fresh Orange Juice & Cinnamon" пілінг для тіла
Солодко що аж їсти хочеться : Fresh Juice "Fresh Orange Juice & Cinnamon" пілінг для тіла