Zhukovka

Релакс та оздоровлення разом з Najel...

Релакс та оздоровлення разом з Najel...
Релакс та оздоровлення разом з Najel...

Ну що? Засумували? 😊 Нарешті повертаюсь до вас, мої красуні! І одразу з позитивними фото 📸 Тому сідайте зручніше - буде цікаво!

Бруд Мертвого Моря випускається у пластиковій банці об'ємом 300мл. Має надійну гвинтову кришку та додаткову захисну мембрану🫙

Текстура мулова, аромат натуральний, без парфумерних домішок. Відчуваються сіроводородні нотки 🤏


Я привезла часточку Мертвого Моря з собою у SPA і по-справжньому релакснула, розпаривши тіло і намастившись брудом з голови до ніг 🧖‍♀ Так би мовити масочка для всього тіла на 20хв.

Почала з обличчя і вже за 5хв відчула легкі поколювання - масочка працює і забезпечує активну регенерацію шкіри! Наносила я щедро, щоб уникнути швидкого висихання👌 І витримавши 20хв я була в шоці наскільки шкіра стала гладка 🪽

Чорні мулові грязі Мертвого моря, що містять безліч мінералів і фітоестрогенів, не мають аналогів у світі за своїм хімічним складом та ефективністю.

Вони володіють чудовими терапевтичними, протизапальними, гормонально-активними, регенеруючими та косметичними властивостями. Допомагають при лікуванні суглобів, дерматиту, псоріазу і навіть лупи. Цей бруд можна використовувати, як маску для волосся 💇🏼‍♀️

В нашій сім'ї цінняться натуральні продукти, тому французька баночка від Najel зайняла почесне місце на наших поличках.🏅

Чому на наших? Тому що чоловік теж захотів оздоровчих процедур і прийшлось ділитись ще й з ним. І не дивлячись на великий розхід двохметрового красеня ми маємо ще запас на кілька повноцінних процедур👫 Однозначно рекомендую 👍