Anna_feerie

Мої парфумерні бажанки #MyWishlistOnMakeup

Мої парфумерні бажанки #MyWishlistOnMakeup

Приєднуюсь до чудового челенджу і ділюсь з вами частиною своїх бажанок (бо насправді їх дууууже багато, але я обрала найцікавіші для мене на даний момент😍).

1. Lattafa Nebras - розпробувала його у відливанті і зрозуміла, що дощова осінь та холодна зима просто не обійдуться без цієї гурманської смакоти♥️. Це про шоколад, про ваніль та трішки пряних ягід, дуже шлейфовий та огортаючий парфум, який шикарно розкривається у вітряну погоду. Ось тут писала детальний відгук: https://club.makeup.com.ua/post/38290/.

2. Lattafa Ana Abiedh Rouge - це арабська варіація в бік Баккари, але без медичних нот і з солодкою грушею. Ну як не хотіти?)))

3. Pani Walewska Ruby - випадково побачила цей флакон в парфогляді, зайшла подивитися піраміду, а там ягоди🥰 І ще багато користувачів відмічають схожість зі знятою Miss Dior Cherie. За таку ціну точно хочу спробувати).

4. Gian Marco Venturi Overed - цей аромат також зацікавив мене після огляду парфблогерки, ожина, смородина та схожість з Армані Сі говорять про те, що мені має сподобатись😍.

5. Long Island від FCP - пробничок я використала дуже швидко, адже це такий смачнющий мандариново-полуничний коктейль!) Для мене це аромат свята, позитив у флаконі з яким хочеться посміхатися та вдягати нарядний одяг.

Мої парфумерні бажанки #MyWishlistOnMakeup
Мої парфумерні бажанки #MyWishlistOnMakeup
Мої парфумерні бажанки #MyWishlistOnMakeup
Мої парфумерні бажанки #MyWishlistOnMakeup
Мої парфумерні бажанки #MyWishlistOnMakeup

Ну, і трохи не про парфуми - давно поглядаю на б'юті подушку, завдяки своїй конструкції запобігає утворенню заломів після сну. Також має допомагати від головного болю та проблем з шиєю. Ну, і шовкова наволочка, як вишенька на торті🤩.

Сюди ще можна додати шовковий тюрбан для делікатної сушки волосся, маю кілька мікрофібрових, вони свою функцію виконують, але шовк це вже про такий розкішний догляд, що хочеться спробувати).