Mila__Mi

Потрібна річ для жирного типу волосся

Потрібна річ для жирного типу волосся
Потрібна річ для жирного типу волосся
Потрібна річ для жирного типу волосся

Про цей пілінг я прочитала не один позитивний відгук, тому мені було дуже цікаво його спробувати. Тим паче з засобами бренду я вже була знайома раніше і всі вони мені дуже подобалися.

Тонік знаходиться в пластиковій пляшці, об'ємом 100 мл (є також формат 50 мл, також з дозуючим носиком).

На зворотній стороні є більш детальна інформація про засіб: опис, склад, призначення та рекомендації до використання.

У складі містить:
молочну кислоту - відновлює пошкоджені локони, зволожує, покращує їх структуру та оберігає від зовнішнього впливу.
гліколеву кислоту - зволожує шкіру голови і волосся, зменшує лущення, надає сяйво та блиск, зменшує негативний вплив від гарячих укладок та сушіння феном.
лимонну кислоту - звужує пори шкіри голови, регулює виділення себуму, покращує структуру локонів, бореться з лупою і надає волоссю сяйва.
гліцерин - насичує вологою та сприяє її утриманню всередині локонів, відновлює пошкоджену структуру, позбавляє лупи, полегшує розчісування та укладання.

Аромат мені особисто він пахне молочною сироваткою з легенькою фруктовою нотою.

Колір прозорий.

Консистенція гелева, рідка, легенька та добре розподіляєма.

Після розмаринового тоніку бренду

https://club.makeup.com.ua/post/47586/

мені дуже полюбився такий дозуючий носик. З ним насправді дуже легко працювали і головне рівномірно розподіляти засіб по проборам.

Пілінг наношу перед миттям голови на корені, рівно по проборам. Особливу увагу приділяю зоні чубчика і скроням (де найшвидше жирниться голова).

Масажую голову 2-3 хвилини, в цей час відчувається легке пощіпування (адже це пілінг з AHA кислотами), але без жодного дискомфорту чи алергічної реакції.

Після 2-3-хвилинного масажу я мию голову теплою водою і очищую її за допомогою шампуню.

Пілінг, як і рекомендує виробник я використовувала не частіше одного разу на тиждень.

Що ж я помітила по дії?
▫️видаляє ороговілі клітини епідермісу
▫️дає додаткове очищення, чим подовжує чистоту волосся ще на пів дня, так точно
▫️покращує мікроциркуляцію
▫️зменшує кількість лупи

Засіб дуже цікавий, і я рада, що відкрила його для себе. Бо мені, як володарці жирного типу волосся, однозначно потрібно мати такі засоби на своїй косметичній поличці. Бо хто не хоче подовжити чистоту свого волосся хоч трошки?

Раджу звернути увагу на цей засіб, особливо якщо у вас жирний та схильний до жирності тип волосся 🤍