O’Ostah

Пілінг The Ordinary AHA 30% + BHA 2%

Пілінг The Ordinary AHA 30% + BHA 2%
Пілінг The Ordinary AHA 30% + BHA 2%

Якщо ви зазирнули сюди, то точно знаєте, що таке нерівності на шкірі і шукаєте кислотний домашній догляд. Перш ніж розповісти про свій досвід використання "кривавого пілінгу", ділюся з вами обіцянками виробника:

  • Це 10-хвилинна пілінгуюча сироватка для обличчя, яка очищає пори, видаляє мертві клітини, вирівнює тон та текстуру шкіри. Пілінг містить 30% AHA-кислоти (коктейль з гліколевою, молочною, винною та лимонною кислотою) та 2% BHA-кислоти.

Спектр дії пілінгу досить широкий. Він має коригувати:

  • акне;
  • сліди постакне;
  • мімічні зморшки;
  • надмірну жирність шкіри;
  • розширені пори.

Я зловила “джекпот” і перебуваю в стані, коли проблеми з акне ще не вирішені, а вікові зміни вже підкралися. Тому я точно потрапляю до ЦА.

Я - впевнений користувач кислот (як домашніх, так і салонних), тому досить висока концентрація у пляшечці мене не відлякала, а  навіть вселила надію на те, що можна повернути шкіру в нормальний стан бюджетно і не виходячи з дому.

Одразу відповім усім полохливим: сироватка не пече, не викликає опіків і єдине, що відчула я – це легке поколювання після нанесення. АЛЕ! Якщо це ваше перше знайомство з подібними продуктами, скоротить час впливу до 5 хвилин і використовуйте не частіше одного разу на тиждень. Приблизно через місяць шкіра звикне і можна буде пускатись “у всі тяжкі”. У мене досить груба шкіра, тому я вдаюсь до пілінгу двічі на тиждень на 10 хвилин.

Ідеально – перед сном, щоб дати можливість шкірі відновитись. Обов'язково на чисту СУХУ шкіру, інакше можна заробити почервоніння. Якщо на обличчі є сильні запалення – рекомендую спершу їх підлікувати. Якщо цього не зробити, то можна отримати не тільки дозу гострих відчуттів (це дійсно боляче!), а й суттєве погіршення і без того пошкоджених ділянок шкіри.  А ось для закритих камедонів та чорних цяток – це саме те!

The Ordinary зазначають, що пілінг AHA 30% + BHA 2% не "дружить" із такими продуктами від бренду:

  • EUK 134,
  • "Buffet",
  • Buffet + Copper Peptides 1%,
  • Argireline Solution 10%,
  • Matrixyl 10% + HA,
  • Glycolic Acid 7% Toning Solution,
  • Lactic Acid 10% + HA,
  • Lactic Acid 5% + HA,
  • Mandelic Acid 10% HA.

Я "закриваю" пілінг сироваткою Niacinamide 10% + Zinc 1% - саме цей дует для мене ідеальний. Зазначу, що це дуже індивідуально і залежить від типу шкіри. Можливо, комусь буде потрібна потужна доза зволоження після процедури, та це не мій випадок.

Важливе застереження: продукт підвищує чутливість шкіри до сонця, тому без SPF 50+ на вулицю - зась. Інакше можна легко окрім прищиків заробити ще й пігментацію. Я користувалась продуктом влітку, досить рідко перебувала під прямими сонячними променями, наносила санскрін коли було потрібно, тому нових проблем зі шкірою не отримала.

Кислоти, навіть адаптовані під домашнє використання, можуть наробити відчутної шкоди. Тож не забувайте робити тест на алергічну реакцію перед нанесенням і пам’ятайте - 10 хвилин точно вистачить для того, щоб продукт подіяв.

У моєму випадку це точно не панацея і похід до косметолога засіб не замінить. Однак пілінгу я ставлю 4+. Після двох місяців я помітила такі покращення:

  • сліди від запалень стали менш помітними;
  • шкіра стала чистішою;
  • чорні цятки вже те такі чорні);
  • відчувається гладкість - “підшкірників” поменшало;
  • не так сильно турбує жирність.

На розмір "краторів", старі сліди постакне та пігментацію продукт ніяк не вплинув. Але я вже доросла дівчинка, тож такого дива не чекала. Тому можу рекомендувати The Ordinary AHA 30% + BHA 2% усім, хто хоче познайомитись із кислотами та тим, хто як і я, не має змоги доглядати за проблемною шкірою “по хардкору”.

Моя друга баночка закінчилась. Попереду - ще один курс на місяць. Уже сьогодні я перестала користуватись тональним кремом, тільки легкий шар пудри та краплинка консилера. Сподіваюсь на краще та продовжую свій шлях до ідеальної шкіри!