Zhukovka

Розкіш в кожній хвилині...

Розкіш в кожній хвилині...

У моїй вітальні з'явився чудовий ароматичний дифузор 'Musk&Floral', і я просто в захваті від нього! Цей продукт став справжнім відкриттям, адже він дарує ідеальні нотки, які створюють відчуття затишку та комфорту 🎶

Група аромату складається з квіткових та східних нот, що не тільки приваблюють, але й забезпечують атмосферу спокою.

Початкові ноти бергамоту, грейпфруту, мандарину, рожевого і чорного перцю задають свіжий тон, що займає місце у вашому серці з першої миті.

Серце аромату

Після того, як ви насолодитесь початковими відчуттями, серце аромату з кедром, корицею, пачулі та трояндою заповнює приміщення теплом та гармонією. Кожен з компонентів органічно зливається, створюючи вишуканий, але не нав'язливий фон 🌸

Кінцеві ноти деревини, ладану, мускусу та шкіри додають глибини та елегантності, що надовго затримується в пам'яті. Цей аромат настільки збалансований, що він може підходити для будь-якого настрою та обставин.

Додатковим плюсом є можливість регулювати інтенсивність аромату, просто збільшуючи або зменшуючи кількість паличок.

Аромат з 100 мл вистачає на 4-6 тижнів, що робить його ідеальним компаньйоном для дому площею до 25 м².

Аромадифузор 'Musk&Floral' наповнює мій простір спокоєм і рівновагою, ставши моїм улюбленим супутником для побуту. Я беззаперечно рекомендую цей продукт всім, хто прагне додати до свого життя нотки комфорту та елегантності🎶