Hrystja_

BiOil сироватка для волосся і шкіри голови

BiOil сироватка для волосся і шкіри голови

Зараз в мене дуже почало випадати волосся, більше, ніж зазвичай в весняно-осінній період. Тривала спека далася взнаки.

І я зрозуміла, що моєму волоссю терміново потрібна допомога і підтримка.

BiOil сироватка для волосся і шкіри голови

Сироватка запакована в ампулу, що дуже зручно.

Основним завданням є: зволоження, стимуляція росту (оскільки покращує кровообіг у шкірі голови а також доставляє поживні речовини до волосяних цибулинок), зміцнення і покращення текстури волосся (воно стає більш гнучким, блискучим, зменшується ламкість), помʼякшення і заспокоєння (усуває подразнення і свербіж).

Склад, як завжди у BiOil - натуральний і він радує. Тут є комплекс омега кислот ( олеїнова, лінолева, ліноленова), ефірна олія лаванди.

Пахне лавандою.

Застосування: можна у нерозведеному стані наносити на коріння волосся...чи на кінчики ( тут вже варто спиратися на проблему, яка кого турбує), або додавати кілька крапель до маски, шампуню чи бальзаму.

Я наносила на коріння, бо в мене зараз якраз проблема з випадінням. Також кілька крапель додала до шампуню.

Але, звичайно, з олійкою на голові ходити не будеш. Тому я наносила у вигляді маски, за 30 хв до миття голови. Втерла руками у шкіру, і чекала.

Потім помила волосся, як зазвичай.

Волосся стало дуже блискучим. Це було видно зразу після сушіння. Воно стало дуже гладким, мʼяким і розсипалось. Воно було ніби покрите захисною плівкою, яка захищала від сушіння феном.

І це тільки від однієї ампули. Тож курс має принести ідеальний результат.