krislemly

Joko Blend | Набір для догляду за обличчям

Joko Blend | Набір для догляду за обличчям

Нещодавно я дещо змінила догляд за обличчям і спробувала декілька нових засобів тому сьогодні хочу розповісти про набір з класними засобами, який може стати чудовим варіантом на подарунок.

Набір представлений в картонній упаковці. Також додається мішечок із натуральної тканини, який можна використовувати для зберігання косметики або для подорожей.

Загалом, упаковка виглядає дуже привабливо і підходить як для власного користування, так і для подарун

Joko Blend | Набір для догляду за обличчям

Пакування ензимної пудри Joko Blend Shake and Wake виглядає досить стильним і лаконічним. Пудра представлена в пластиковій пляшці білого кольору об’ємом 70 г.

Кришка формату фліп-топ якісна та зручна.

Пудра у вигляді дрібного, ніжного порошоку, який легко розчиняється у воді, утворюючи м'яку пінку.

Після застосування шкіра виглядає оновленою і свіжою, немає відчуття сухості або стягнутості.

Ензими чудово працюють на поверхні шкіри, допомагаючи м'яко відлущити ороговілі клітини.

Окрім ефективного очищення, ще один плюс — економічність у використанні. Навіть невеликої кількості пудри достатньо для одного застосування, а упаковка доволі компактна, що робить її зручною для подорожей.

Вона підходить навіть для чутливої шкіри, що важливо, оскільки не викликає подразнень і почервонінь. Вона м'яко очищує і не пересушує, що для мене дуже важливо.

Після регулярного використання (2-3 рази на тиждень) я помітила, що пори стали чистішими, зменшилась кількість чорних цяток, а текстура шкіри вирівнялась. Також зникли дрібні лущення, а тон обличчя став більш рівним.

Це відмінний вибір для тих, хто хоче отримати м'яке, але глибоке очищення без агресивних компонентів.

Продукт знаходиться у зручній пластиковій пляшці білого кольору об'ємом 100 мл з помпою-дозатором, що полегшує його використання.

Пілінг-скатка має легку гелеву текстуру, що при нанесенні м’яко відлущує ороговілі клітини, не подразнюючи шкіру. Легко наноситься і добре змивається, не залишаючи відчуття стягнутості.

Цей пілінг-скатка приємно здивував своєю ефективністю та делікатністю. Завдяки AHA-кислотам, продукт м'яко відлущує шкіру, не викликаючи подразнень, навіть на чутливих ділянках.

Вітамін С додає відчуття свіжості та сяйва, допомагаючи вирівняти тон обличчя і надати йому здорового вигляду.

Після застосування шкіра виглядає помітно оновленою, більш рівною та зволоженою.

Пілінг не сушить і підходить навіть для чутливої шкіри, якщо використовувати його з обережністю.

Ідеальний варіант для тих, хто шукає дбайливий засіб для відлущування та освітлення обличчя.