Mila__Mi

Він як десерт, який заполоняє душу

Він як десерт, який заполоняє душу
Він як десерт, який заполоняє душу

Нещодавно познайомилася з новим для себе брендом української, органічної косметики - Yuka. У них є догляд за тілом, за обличчям, волоссям і навіть доглядові засоби для малюків (бренд якому точно можна довіритися у виборі дитячих доглядових засобів). Я обрала для себе декілька позицій, про які згодом вам розповім.

Сьогодні ж хочу поділитися враженнями про крем-вершки бренду, які підкорили мене не тільки своїм ароматом, але й неймовірної текстурою та дуже гарною дією 🥰

Пакування, як ви вже зрозуміли по верхньому фото дуже естетичне і головне екологічне і виглядає як справжній десерт в еко-кондитерських 😍

Коробочка з крафтового папіру, скляна баночка з золотою металевою кришкою. Ці наліпки з логотипом і інформацією про продукт в ніжному відтінку. Естет всередині мене не може натішитися цією красою 💘

У складі містить:
кокосову олію - зволожує, живить, пом'якшує, покращує стан шкіри, відновлює її, зберігає пружність та еластичність, перешкоджає утворенню вільних радикалів.
олію ши - живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює шкіру, захищає від негативного впливу сонячних променів, сприяє відновленню шкіри, знімає запалення та регенерує.
мигдалеву олію - живить, пом'якшує та заспокоює шкіру.
олію авокадо - стимулює вироблення колагену, відновлює пружність та еластичність; регенерує.
пантенол - зволожує, заспокоює та розгладжує.
гідролізат шовку - зволожує, тонізує та надає пружності.
гідролізат протеїнів пшениці - зволожує, утримує вологу у шкірі, пом'якшує та зменшує запалення.

Склад дійсно повністю натуральний і не містить в собі: силіконів, парабенів, барвників та консервантів. Він повністю безпечний і впевнена, що підійде навіть для використання дитячої та чутливої шкіри.

Аромат вершково-кокосового крему на саіжоспеченому кексі (максимально натуральний) 🤤 Пахне неймовірно смачно, але при цьому не приторно солодко. Але, якщо ваш коханий солодкоїжка, він точно захоче вас з'їсти 🤭

На шкірі він відчувається ще декілька годин після нанесення.

Колір білий.

Текстура, особисто мені нагадує збитий творожний десерт в якому є бульбашки (які утворюються після збивання вершків) і проводячи ложкою по ньому, відчутний наче такий хрускіт, луснення тих самих бульбашок. От і проводячи пальцями по крему, по звуку те саме і це незвичайно і так кайфово 😍

Крем має вершкову та поживну текстуру. Він доволі легко ковзає по шкірі і гарно розподіляється.

За ефектом на шкірі нагадує полегшену версію батеру. Поглинається шкірою хвилин за 15-20, не лишаючи відчуття жирної плівки.

Він дууже добре зволожує та пом'якшує шкіру. Помітила, що він заспокоює шкіру після гоління, зменшуючи подразнення та дрібні, точкові почервоніння. Він надає шкірі гладкості та оксамитивості.

Ефект зволоження на моїй шкірі (схильний до сухості), відчувається впродовж всього дня, тобто 10-12 годин і це прекрасно. Я зволожую ним шкіру двічі на день, зранку та ввечері після душу і мене це повністю задовільняє.

Для мене це знахідка, я обожнюю натуральну косметику, але нажаль не всі натуральні крема так гарно та довготривало працюють на моїй шкірі. Тож, після цього крему я залишилася задоволеною і однозначно можу вам його рекомендувати 🤍