Ta_nyaaaaaaa

Найкраща гідрофільна олія - Dr.Ceuracle

Найкраща гідрофільна олія - Dr.Ceuracle
Найкраща гідрофільна олія - Dr.Ceuracle
Найкраща гідрофільна олія - Dr.Ceuracle

Перша гідрофільна олія, яка навідмінно виконує свої функції і нарешті не шкодить моїй чутливій проблемній шкірі. Проте має нюанс з дозатором. Розповідаю детальніше далі.

Найкраща гідрофільна олія - Dr.Ceuracle

Олійка запакована у картонну коробку, тут нічого нового.

Об‘єм продукту 155 мл. Доволі непогано, враховуючи економність, але хотілося б більше, враховуючи ідеальність 😅

Має дозатор помпу, що дуже зручно. Для демакіяжу повністю разом з очима мені вистачає 2-3 натиски.

Багато дівчат писали, що у них тече ця сама біла кришечка дозатора, тобто його стик з флаконом. І це дійсно так. Тече навіть у вертикальному положенні.

Таку олійку брати з собою небезпечно… на жаль. Тому у дорогу я переживала у меншу тару.

З чим пов’язане протікання складно сказати, адже у мене завжди стоїть олійка у статичному вертикальному положенні. Можливо засіб просочується під час натисків 🤷‍♀️

За пів року використання це єдиний недолік, який я помітила.

Засіб має рідку консистенцію БЕЗ забарвлення. Не жирну у класичному розумінні.

Аромат надзвичайно приємний, цитрусовий. Для мене ніжний і ненав’язливий

Трохи про склад.

Основу цієї гідрофілки складає соняшникова олія, яка НЕ комедоненна. Тобто загалом безпечна для проблемної шкіри.

Отже, активні компоненти:

  • Олія з насіння соняшника — має пом’якшуючу дію, зміцнює шкірний бар’єр, покращує гідратацію.
  • Олія макадамії — прискорює процеси клітинного оновлення, сповільнює процеси старіння.
  • Олія жожоба — відновлює еластичність, нормалізує водно-жировий баланс.
  • Олія плодів оливи — сприяє відновленню мембранної структури клітин шкіри, має високі антиоксидантні властивості.
  • Олія насіння пінника лугового — має себорегулюючу та протизапальну дію.
  • Комплекс з 5 пробіотиків — підтримує здоровий баланс мікробіому шкіри, підвищує місцевий імунітет при боротьбі з агресивними факторами зовнішнього середовища

❌ БЕЗ парабенів

❌ БЕЗ штучних барвників і віддушок

Гідрофільна олія при контакті з водою перетворюється у приємне нежирне молочко білого кольору. Так, вона гарно емульгується.

Змиває гарно як макіяж, так і СПФ.

Чудово справляється з водостійкими формулами.

На фото: помади; олівці; тональні; консилери різної щільності; туші, підводки (водостійкі і звичайні).

З усім цим гідрофільна олія справилася без сильного тертя і натиску. Ви можете помітити, що рука не почервоніла, а від свотчів не залишилося і сліду.

За час використання гідрофілки Dr. Ceuracle я помітила і покращення стану шкіри. Тож думаю, що фермент лактобактерій дійсно діє і бореться з висипаннями, покращує текстуру шкіри.

Особисто для мене ця олійка стала відкриттям. Вартує кожної копійки! Точно повторюватиму її. І тішуся, що встигла розповісти про неї, бо от-от вона закінчиться 😌