Hrystja_

Чи може крем бути бездоганнним?

Чи може крем бути бездоганнним?

В мене шкіра не проблемна, але жирна. Але, коли догляд підібрано неправильно, чи щось не підходить, тоді результат я бачу на обличчі одразу.

Саме тому мені важко знайти дійсно класний крем, який би давав шкірі те, що вона просить...навіть більше. Звернула увагу на цей...і була знову вражена

Чи може крем бути бездоганнним?

На дотик крем також виглядає жирненьким...але це в нього така оманлива текстура. Він дуже швидко поглинається, не залишає плівки, не скатується. Через 2 хвилини він вже не відчувається, тільки видно пружну і сяючу шкіру.

Запах в нього дуже комфортний і натуральний. Так пахне косметика з зеленим чаєм.

Склад досить поживний і корисний: зелений чай, бакучіол, ніацинамід- все, що потрібно жирній і навіть проблемній шкірі.

Я його використовую зранку, під макіяж...хоча час застосування універсальний.

Мені крем дуже сподобався, я справді радію, що знайшла досить хороший крем. До речі, на таку спеку, як була цього літа- він просто ідеальний. Шкіра з ним наповнена вологою, при цьому не блистить, як млинець.

Я вже не один раз казала, та й повторю знову, що це справді супер класна лінійка для догляду за жирною шкірою.