Alina🍒

Soika Shampoo "Очищення та зволоження"

Soika Shampoo "Очищення та зволоження"

Привіт🌿

Вже давно тестую засоби від бренду Soika, а набрала я їх собі немало, бо закінчився весь догляд одночасно + давно хотіла познайомитись з ним)

Сьогодні буду говорити про шампунь, який підійде для щоденного використання, тож запрошую до своїх вражень🌿

  • пляшка з м'якого білого пластику, має на собі брендовану етикетку у біло-зелених тонах
  • має справний і зручний носик-дозатор, який видає необхідну кількість продукту та не плюється

Об'єм: 300ml.

  • шампунь прозорий, не рідкий, як раз ідеальної густини для мене, бо не тікає з долоні, поки я донесу її до голови🤭
  • має надзвичайно легкий та ледь помітний аромат
  • дуже гарно піниться
  • націлений на якісне очищення та зволоження волосся й шкіри голови, з чим чудово справляється
  • утворює багато пухнастої піни з невеликої кількості шампуню, тож використовуватиметься доволі економно, навіть тим, хто віддає перевагу подвійному промиванню волосся
  • ненав'язливий аромат стане перевагою для тих, хто не любить сильних віддушок
  • не викликав дискомфорту, алергії чи лупи
  • навіть після першого етапу миття голови лише шампунем відчувається м'якість та шовковистість
  • після використання повної лінійки догляду від Soika волосся живе та насичене вологою і легко розчісується
  • не містить в собі силиконів та парабенів

Коли я почала використовувати лінійку від Soika, я була в приємному шоці, бо маю доволі пошкоджене волосся, і те, аби його зволожити та пом'якшити, займає багато зусиль, але з цим продуктом сталася любов🤍

Волосся шовковисте та блискуче, слухняне та розсипчасте, не має "антенок", з якими я вічно борюсь + завжди приємно знайти український, якісний і дуже доступний бренд🌿

Тож моя вам щира рекомендація і анонсую ще багато дописів про Soika🤭

Дякую кожній за увагу🌿