Гала 💟 Ольга

Шампунь для волосся "Проти випадіння" Vesna

Шампунь для волосся "Проти випадіння" Vesna
Шампунь для волосся "Проти випадіння" Vesna
Шампунь для волосся "Проти випадіння" Vesna

Vesna - рослина косметика (Буча).

Шампуні захопили моє серце, але не тільки моє.

Чоловік також користувався цим шампунем, хоч він проти випадіння.

Нам дуже сподобалось, що легко намилюється, гарно піниться, росподіляється. Нема жодних проблем з миттям голови. Хоч в чоловіка жирна шкіра, а в мене комбінована - нам він сподобався однаково сильно. Чиста шкіра голови в нас двох. Користувались в це адюче спекотне літо і я не помітила, щоб він не впорався саме з чистотою. Вимиває прекрасно!

🌼

Засіб має м’яку безсульфатну формулу, яка забезпечує делікатне очищення локонів і шкіри голови, не порушуючи рН. Завдяки активному комплексу, який включає порошок кропиви, екстракт стада, алое, пантенол і цинк, продукт інтенсивно живить волосяні цибулини, прискорюючи ріст нового волосся.

Інгредієнти: алое вера, кропива, олія арганії, цинк

Склад: Aqua, Glycerin, Cocoamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Argania Spinosa Oil Glycereth-8 Esters, Pantothenic Acid, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Bidens Tripartita Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Urtica Dioica, Guar Gum, Xanthan Gum, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Citric Acid, Parfum (Blend Of Natural Essential Oils).

🌼

Стосовно випадіння стверджувати не буду. Помічаю лише, що ним приємно кристуватись і хочеться замовляти щє.