Євгенія 👩

Базовий та комфортний дует для волоссячка)

Базовий та комфортний дует для волоссячка)
Базовий та комфортний дует для волоссячка)
Базовий та комфортний дует для волоссячка)

Всім привіт✌️

Honest – український бренд, який підкорив моє серце продуктами для тіла. Але чи так само добре вони впоралися з доглядом за волоссям?)

Розповідаю більш детально про свої враження від шампуню та бальзаму для живлення та захисту волосся👇

Обидва флакончика мають однакове пакування - це довгастий флакон циліндричної форми, він стійкий та зручно лягає в руку. Виконаний із міцного пластику. Дизайн лаконічний та естетичний, ось тільки згодом трохи підстерлися написи, але це дрібниці.

Кришка диск-топ, дозатор працює добре, економічно виділяє засоби, не "плюється" та не забивається.

Об'єм: 250 мл, як у шампуню, так і у бальзаму. Витрата в міру економічна.

  • Консистенція рідка, гелевая, прозора. На дотик без липкості, жирності та олійності. При контакті із водою дає помірну, ніжну пінку.
  • Аромат не надто насичений, свіже-цитрусовий, наче морський бриз з ноткою лимона. Аромат дійсно унісекс, на волоссі відчувається протягом 1-2 годин, але дуже ніжно.

Трохи про склад:

Загалом, склад цього шампуню виглядає досить приємно, звичайно якщо ви не є супротивником SLS, бо він грає основну роль в цьому складі). В мене нема заморочок щодо сульфатів, тому мені норм).

Крім цього, шампунь містить натуральні олії (кокосова, оливкова, ши) та рослинні екстракти, які забеспечують живлення та додатковий догляд за волоссям.

  • Шампунь дає гарну, пишну та ніжну пінку.
  • Добре промиває волосся вже с першого разу.
  • Добре вимивається, не залишає на волоссі відчуття плівки, олійності та жирності.
  • Очищає глибоко, до скрипу.
  • Не спровокував сухості та лупи.
  • Після цього шампуню волосся виглядає свіжо протягом 2-х днів, може й більше, я просто мию волосся через день).

Мені цей шампунь комфортний, базовий та зручний, дійсно сподобався).

Оцінка: 10/10.

  • Консистенція: кремова, легка та ніжна. На дотик не жирна, не липка та не олійна.
  • Аромат такий самий, як у шампуню, тільки трохи насиченіший, проте, на волоссі також тримається дуже лего та ніжно, не перебиває запах парфуму, навіть у комбінації із шампунем.

Трохи про склад:

Склад бальзаму ідентичний до шампуню, в ньому ті ж самі рослинній екстракти та олії, тільки замість сульфатів - силикони). Мені силикони норм, я бачу від них тільки позитивний ефект на своєму волоссі.

  • Бальзам легко ковзає по волоссю, добре розподіляється та швидко поглинається.
  • Гарно вимивається з першого разу, не обтяжує та не залишає відчуття жирності.
  • Дає базове зволоження.
  • Пом'якшує волосся та робить його більш гладким, щільним на дотик.
  • Після бальзаму волосся легко розчісується і стає більш розсипчастим.
  • Не провокує надмірної пухнастості та не склеює кінчики.

Бальзам мені також сподобався, чудовий базовий варіант на кожен день).

Оцінка: 9.5/10. Хотілося б трошки більше зволоженя.

Моє волосся: сухе, пористе, фарбоване. Кінчики вже терміново потрібно стригти, вони такими були ще до використання цієї лінійки, тому не звертайте уваги🥲

В цілому, мені ця серія дійсно сподобалася, чудово підходить для регулярного використання, бо:

  • Шампунь чудово очищує, не викликає сухості та лупи. Волосся після нього свіженьке та чистеньке.
  • Бальзам дає базовий догляд: зволожує, пом'якшує, полегшує розчісування.
  • Обидва продукти комфортні та невагомі, не викликали жодних алергічних реакцій.
  • Серія має приємний аромат та економічну витрату.

Лінійка для волосся Honest не поступається за дією своїм продуктам для тіла, тому раджу спробувати😉

Дякую за увагу💕