Lily♥️

Огляд сироватки для сяяння шкіри Caudalie Vinoperfect

Огляд сироватки для сяяння шкіри Caudalie Vinoperfect

Якщо ти трішки читаєш мої дописи), то вже знаєш, що я найчастіше довіряю саме аптечній косметиці.

Взагалі вся лінійка від Caudlie Vinoperfect розроблена, щоб подарувати сяючу шкіру, усуваючи пігментацію та темні плями, щоб вони більше не з’являлися. Ця лінійка розроблена, щоб зробити шкіру чистою, рівною та сяючою – хто б цього не хотів?😉

Я познайомилася поки з одним продуктом, а саме з сироваткою для сяяння шкіри Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correcting - це вже культовий продукт Caudalie, який підкорив мільйони жінок у всьому світі і мене в тому числі😁!

Отже ця сироватка призначена для корекції кольору обличчя: освітлює тон шкіри, бореться з проявом існуючих пігментних плям і також вирівнює тон шкіри для надання їй ще більшого сяйва. Також добре зволожує шкіру.

Активні компоненти:

  • сквалан - зволожує, пом'якшує і зміцнює ліпідний бар'єр шкіри,
  • виноградний сік - антиоксидант, освітлює пігментні плями і вирівнює тон шкіри,
  • бісаболол - знімає подразнення.

Типи шкіри і недоліки шкіри, для яких цей засіб може бути корисним:

  • зріла шкіра,
  • шкіра з пігментацією,
  • чутлива шкіра,
  • проблемна шкіра.

Завдяки високому вмісту Вініферину (1000 ppm) сироватка діє на всі види плям (сонячні промені, акне, вагітність, вікові зміни) та призначена для всіх типів шкіри, навіть найбільш чутливої.

У її свіжому і легкому ароматі поєднуються підбадьорливі нотки квітів цедрату, листя апельсинового дерева, кавуну і м'яти.

Випускається у скляному флаконі об'ємом 30 мл.

Спосіб використання: Нанести невелику кількість сироватки на очищену і тонізовану шкіру обличчя, шиї та зони декольте. Використовувати вранці і/або ввечері.

Які мої враження після використання сироватки Caudalie Vinoperfect?

Я купувала її з метою вирівнювання тону шкіри та надання їй сяючого вигляду, бо ми знаємо, як зимою не вистачає вітаміну D, а обличчя виглядає трохи сірим та втомленим.

Упаковка шикарна, текстура чудова. Текстура насправді більше схожа на молочко, ніж на сироватку!

Я була давнім шанувальником Caudalie, але скажу чесно: я скептично поставилася, коли побачила, що сироватка Vinoperfect Radiance від Caudalie, як стверджується, у 62 рази ефективніша за вітамін С. Бо вітамін C я дуже люблю! Попросіть навіть дерматолога розповісти вам про три найважливіших інгредієнта, і ви можете посперечатися, бо вітамін С буде там майже кожного разу! Це універсальний продукт, який, якщо ви виберете правильну формулу, може помітно змінити ваш колір обличчя. Іншими словами, якщо твердження правдиві, Vinoperfect має бути революційним продуктом🧐.

Отже, чи відповідала ця "культова сироватка" високим стандартам, які вона собі поставила?

Моя мета була вирівняти тон шкіри та зробити її більш сяючою.

Я використовувала саме на ніч. Як результат шкіра гладенька, зволожена, має рівний тон. Мені сподобалося, як ця сироватка відчувалася на моїй шкірі, вона безперечно зробила мій колір обличчя більш свіжим. Це факт.

Ті, хто намагається знайти сироватку, придатну для боротьби з тьмяністю на чутливій шкірі, можуть нарешті розслабитися😁. Сироватка Vinoperfect Radiance від Caudalie забезпечує всі переваги вітаміну С, що надають сяйво, без будь-яких побічних ефектів. Той факт, що це безпечно застосовувати вдень і вночі, є ще одним великим бонусом, як на мене!

Я б радила її для усіх із чутливою шкірою спробувати. Думаю ви не будете розчаровані.

Можливо вона не вирішить якихось супер складних проблем з гіперпігментацією, але як засіб для сяючої шкіри працює добре!


Я як людина, що завжди прагне до сяючої шкіри, можу сміло рекомендити))) Бентежить тільки вартість, яка нажаль піднімається😅!

P.S. Мій лайфхак, як не витрачатися на непотрібні продукти) Інколи можна знайти якісь пробники чи мініатюрки продукту, щоб переконатися чи він тобі точно підходить! Старайся так робити! Обіймаю🤗

Огляд сироватки для сяяння шкіри Caudalie Vinoperfect
Огляд сироватки для сяяння шкіри Caudalie Vinoperfect