Lily♥️

My LOVE! Wella Oil Reflections розгладжуюча олійка для блиску та шовковистості волосся

My LOVE! Wella Oil Reflections розгладжуюча олійка для блиску та шовковистості волосся

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothing Oil – розгладжуюча олія для блиску волосся.

Саме цю олійку я періодично повторю, а точніше купую вже втретє! Цю я замовляла на Make Up в грудні! Доречі дійсно була найвигідніша ціна.

Олійка від Wella має досить легку текстуру (хоча є ще дійсно версія цієї light, але я використовую саме золоту), і не обтяжує волосину!

Моє волосся після використання гладеньке, еластичне та сяюче. Я наношу на кінчики та по всій довжині від середини. Аромат солодкуватий, більш східний, але дуже приємний. Так пахне уся лінійка Wella Oil Reflections (я теж користувалася, поділюсь враженнями згодом).

Склад:

  • олія макадамії – живить волосся
  • олія авокадо – покращує структуру
  • екстракт білого чаю – поглинає вільні радикали.

Як наносити:
Достатньо 2-3 натиски на довге волосся! Олійку для Wella Oil Reflections можна наносити як на сухе, так і на вологе волосся: я використовую 2 натиски на вологе і 1 натиск вже на завершення укладання на сухе.

Важливо! Чому зазвичай використовую також на вологе волосся: бо почула один лайфхак від стиліста: що зараз усі такі засоби краще використовувати саме на вологе волосся (не мокре, а вологе!), тоді під дією терморегуляції, вона починає діяти і розгладжує волосину! І це дійсно так! Тому також зазвичай я волосся висушую феном, тоді волосся ще рівніше і більш блискуче.

My LOVE! Wella Oil Reflections розгладжуюча олійка для блиску та шовковистості волосся
My LOVE! Wella Oil Reflections розгладжуюча олійка для блиску та шовковистості волосся
My LOVE! Wella Oil Reflections розгладжуюча олійка для блиску та шовковистості волосся
My LOVE! Wella Oil Reflections розгладжуюча олійка для блиску та шовковистості волосся