Дарина🦉

Бадьорий ранок разом з Joko Blend

Бадьорий ранок разом з Joko Blend

Привіт, на днях я розповідала про свого фаворита - Joko Blend Spicy Vetiver

🍀Парфумований лосьйон для тіла, допис за посиланням https://club.makeup.com.ua/post/50694/

Сьогодні про - Парфумований гель для душу Joko Blend Spicy Vetiver🍀, разом з лосьйоном, це дуже потужний ароматний дуєт!

Пакування, як і в лосьйона радує око. Це прямокутний флакон, приємного зеленого, м'ятного кольору. Кришка фліп-топ, міцно закривається. Об'єм 250 мл.

🍀Текстура - середньої густоти гель, прозорий. Дуже легко і швидко утворює пишну піну.

🍀Аромат - мій! Як і у лосьйона - це дуже свіжий аромат, який бадьорить. Це соковиті стиглі цитруси (більш виражені ніж у лосьйона), чай з бергамотом, виражені лісові та димчасто-землистi вкраплення.

На прикінці з'являється, якась пряна приємна квітка. Там де ветивер, то до мене! Ідеальний аромат на ранок, бадьорить та допомогає прокинутись.

Аромат залишається на шкірі, + доповнити його лосьйоном, це ідеальне комбо.

🍀Склад:

Aqua (Water), Sodium Cocoyl Isethionate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sorbitol, Sodium Olivoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Glyceryl Oleate, Potassium Sorbate, Allantoin, Panthenol, PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Laureth-2, Citric Acid, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Sodium Chloride, Tetramethylacetyloctahydro Naphthalenes, Linalyl Acetate, Vanillin.

🍀Збагачений активними компонентами: алантоїном, пантенолом і екстрактом зеленого чаю, гель сприяє відновленню та пом'якшенню епідермісу, усуває сухість і лущення.

Гель гарно очіщує, не до "скрипу". Круто зволожує. Не залишає після себе слідів або відчуття плівки на шкірі.

Це гарний, базовий, зволожуючий гель на кожен день, тільки з великим бонусом - крутим парфумом для тіла.

Парфумована лінійка - це точно зірочка осені, впевнена кожна знайде там свій аромат💚!

Бадьорий ранок разом з Joko Blend
Бадьорий ранок разом з Joko Blend
Бадьорий ранок разом з Joko Blend