Ta_nyaaaaaaa

Зволожена, пружна шкіра навколо очей потрібна?)

Зволожена, пружна шкіра навколо очей потрібна?)
Зволожена, пружна шкіра навколо очей потрібна?)
Зволожена, пружна шкіра навколо очей потрібна?)

Так гарно зволожує, розгладжує шкіру навколо очей, делікатно й ефективно доглядає за такою вразливою ділянкою. Що цікаво: має накопичувальний ефект!

Детальніше про нього далі 👇🏻

Зволожена, пружна шкіра навколо очей потрібна?)

Крем має стандартне пакування: продовгуваста картонна коробка з усією необхідною інформацією.

У мене версія ДО зміни дизайну бренду.

Сама туба також довга, пряма. Її об’єм складає 30 мл. Це так багато, враховуючи його економність.

Дозатор у форматі тоненького носика, а туба м’яка, тому регулювати видачу продукту зовсім нескладно.

Крем має легку, але НЕ гелеву консистенцію. Саме крем, класичного молочного кольору. Дуже приємний, НЕ жирний, НЕ щільний.

Аромат відсутній.

✅ підходить для всіх типів шкіри, навіть сухої і чутливої

✅ не тестується на тваринах, веганський засіб

✅ призначений для боротьби з першими ознаками старіння; для живлення, зволоження, тонізування

Активні компоненти:

  • Центелла азіатська і її похідні (азіатікозид, мадекасозид, азіатикова і мадекассова кислоти) — допомагають заспокоїти шкіру, стимулюють її відновлення, підтримують синтез колагену і зменшують набряки та запалення.
  • Комплекс пептидів — спрямований на зменшення ознак старіння, підвищення тонусу та еластичності шкіри.
  • Гіалуронат натрію — ефективно забезпечує зволоження і утримує вологу всередині шкіри.

Моя шкіра: тонка, чутлива і проблемна, а навколо очей ще й чітко виражені темні синці, сухість.

Кремом користуюся з весни, а його ще залишилося багато. Наношу і зранку, і ввечері.

Спочатку видавлюю краплю крему, розподіляю між пальчиками і тоді прихлопуючими рухами наношу на зону навколо очей.

Крем не викликає жодних неприємних відчуттів: ні алергічних реакцій, ні почервоніння, ні печіння.

❗️ при пошкодженому захисному бар’єрі може відчуватися надмірне тепло, але не печіння. Принаймні я з таким стикалася на лікуванні.

Так ось від крему чудове тривале зволоження. Відразу після нанесення помітний ефект, тобто він миттєвий - шкіра зволожена, більш розгладжена, від сухості не залишається і сліду, розгладжуються і заломи.

Набряки сходять значно швидше, для цього я ще роблю легкий масаж по кремчику.

Після крему гарно лягає косметика. Саме завдяки ньому я забула про підкреслення текстури шкіри, дрібних зморшок під очима.

Шкіра помітно підтягнулася за час використання. Вона просто стає краще і краще з кожним днем завдяки крему. Нічого нового на цю зону не наносила, тож впевнена у ефективності крему.

Шкіра завжди виглядає зволоженою, сяючою і наповненою зсередини. Тому раджу його тим, хто хоче не лише зволоження, а поступового покращення цієї зони. Думаю, він і гарно підійде віковій шкірі 😉