Vikulyk

Цих блисків у мене найбільше. А зараз про відтінок, про який я не розповідала

Цих блисків у мене найбільше. А зараз про відтінок, про який я не розповідала

Блиски дуже класні, дешеві, часто на них є акція. Тому до мене у косметичку вічно непомітно проповзає новий відтіночок.)

В колекції зараз маю 5 відтінків, та натискайте "дізнатись більше", там я покажу взагалі багато кольорів.

Відтінок, про який я вам розповім детально-24-це відносна новинка, купляла я його влітку здається, бо такий рожевий просто ідеальний на теплу пору року.

Цих блисків у мене найбільше. А зараз про відтінок, про який я не розповідала

Блиск йде в їхній класичній упаковці, яка виглядає гарно і сучасно. Самі бачити у мене їх не мало, і деякі вже дуже давно, веду до того, що упакування зовсім не страждає, аплікатор не відвалюється, ніколи нічого з ними не стається.

Зробити фото цих блисків-ще той квест.) Яке б я світло не шукала, і яку корекцію не робила-на фото в баночці він виглядає червонішим, ніж в житті.

Загалом блиск виглядає малиновим в баночці і напівпрозорим рожевим на губах.

Тут відсутні блискітки, а в плані пігментації, то десь до 20 % він зафарбовує губи.

Блиски ці дуже різні в плані насиченості, наприклад відтінок 004 доволі плотний, герой посту 024- вже менш забарвлений, а от 020- зовсім має легенькі ледь помітні переливи.

Гортайте фото, там багато свотчів, що зможе вам допомогти при виборі.

Мені подобається, що бренд зробив такий гарний вибір відтінків, я би ще хотіла тут побачити щось з таким голографічним сяйвом, впевнена, що у Maybelline-це б вийшло круто.

Відчуття від використання:

  • Він створює ефект лакового покриття, і завдяки яскраво-рожевому відтінку надає губам закарамелізованого ефекту. Наче по них текла розтоплена глазур.)
  • Губам комфортно з цим блиском, він не обтяжує їх, та надає легке зволоження.
  • Відтінок легкий, та універсальний, адже чудово підійде, як для соло, так і для омбре.
  • Лягає рівномірно і гарно розтягується.
  • Не липкий, не люблю липкі блиски, то для мене ред флаг в блисках.
  • Аромат приємний, нагадує якусь випічку. Присмак в роті не залишає.
  • Стійкість класична, як і у всіх нормальних не липких блисках.

Фото повного образу, з цим блиском і новенькими сяючими рум'янами від Rare Beauty, які я просто обожнюю вийшов справжній фреш лук.)

Ось такий гайд по блисках Maybelline вийшов, адже я їх дуже люблю і можу говорити вічно, відтінок 24 не став вийнятком😊