Дарина🦉

Екстразволожувальна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою

Екстразволожувальна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою

Привіт, я вже розповідала, який крутий тонік у Joko Blend в новій лінійці, він мені замінює сироватку, дуже вдалий💙, допис про нього - https://club.makeup.com.ua/post/50795/ Сьогодні про другий засіб - Екстразволожувальну маску для обличчя з гіалуроновою кислотою Joko Blend Aqua Glow Extra Moisturizing Face Mask.

Переваги від виробника:

  • Маска розроблена для забезпечення моментального зволоження, зменшення сухості та відновлення здорового кольору шкіри обличчя.
  • Містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту, яка проникає в глибокі шари епідермісу та зволожує шкіру зсередини.
  • Комплекс керамідів та фосфоліпідів Ceramide Complex CLR сприяє утриманню вологи, що мінімізує утворення мімічних зморшок.
  • Засіб допомагає пом'якшити та заспокоїти епідерміс

Заспокоєння, зволоження, пом'якшення - все, що мені наразі потрібно, і чомусь я вирішила, що по текстурі це буде доволі щільна, жирненька маска, як гарно зволожуючий крем, саме таку маску я очікувала.

І от...відкриваю я, цю гарненьку, голубу тубу, а там гель, і навіть не гель, а желе (я ненавиджу желе, не їсти, не текстуру, от воно мене аж бісить😂!). І мені здалось, що ніякого глибокого зволоження, від маски з такою текстурою не буде (ну хоч тонік топ, зробила я вже висновок).

По текстурі - це прозорий желейний гель, з легким голубим підтоном. Має легкий приємний, свіжий аромат.

Маска дуже легко наноситься та розподіляється. Повністю не вбирається, залишається липкуватим шаром.

Плюс вона трохи охолоджує, цей бонус, точно змусив мене забути про глибоке зволоження.

Тримала я маску 15 хвилин, це дуже комфортні відчуття, свіжості та бадьорості.

Маска змивається не з першого разу, доволі важкувато.

Що ж отримала?!

💦Свіжий зовнішній вигляд

💦Здоровий колір шкіри

💦Супер зволожену шкіру, таки працує, і дуже потужно.
💦 Правда не думала, що така текстура, здатна дати такий ефект

💦Прибрала лущення

💦Заспокоїла шкіру, почервоніння менш виразні

💦Шкіра м'яка та гладенька на дотик

Ну дуже крутий ефект. Тепер хочу спробувати і інші засоби з цієї лінійки!

Екстразволожувальна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою
Екстразволожувальна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою
Екстразволожувальна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою
Екстразволожувальна маска для обличчя з гіалуроновою кислотою