Ірина 🦋

Гідрогелева маска для обличчя з водоростями

Гідрогелева маска для обличчя з водоростями

Мені дуже полюбилися алігінатні маски від українського бренду 🇺🇦 Joko Bland, я перепробувала вже більшість із них, почитати про кожну можна в моїх дописах 😉 Також у мене вже була одна гідрогелева маска цього бренду про яку я розповідала https://club.makeup.com.ua/post/42728/

Для своєї шкіри нормального типу, я все ж таки віддаю перевагу альгінатним маскам, від них я отримую більше зволоження, але я вирішила протестувати ще одну гідрогелеву масочку від Joko Blend Super Green Hydrojelly Mask - це продукт насичений корисними водоростями, які інтенсивно зволожують шкірний покрив, повертають йому пружність, гладкість і еластичність. У разі регулярного використання засіб усуває запалення, почервоніння, лущення і відчуття сухості, даруючи епідермісу довгоочікувану м'якість, зволоженість і шовковистість!

Гідрогелева маска для обличчя з водоростями
Гідрогелева маска для обличчя з водоростями

Особливості Super Green Hydrojelly Mask бренду Joko Blen:

🌿 ідеально підходить для всіх типів шкіри, особливо жирної і зневодненої;

🌿 інтенсивно зволожує і живить епідерміс корисними речовинами;

🌿 підходить для домашнього та салонного використання; 🌿 альгінат натрію зміцнює клітини колагену; - екстракт спіруліни повертає шкірному покриву пружність, еластичність і гладкість;

🌿 бореться з сухістю, лущенням і почервонінням;

🌿 дарує епідермісу тонус і еластичність;

🌿 зменшує глибину зморшок;

🌿 не травмує шкірний покрив;

🌿 робить шкіру пружною і підтягнутою;

🌿 попереджає появу нових зморшок і тонких ліній;

🌿 освіжає тон шкіри;

🌿 попереджає появу жирного блиску;

🌿 підтримує оптимальний гідроліпідний баланс;

🌿 підсилює вироблення колагену і еластину;

🌿 тонізує і освіжає;

🌿 запобігає появі перших ознак старіння;

🌿очищає і звужує пори.

Пакування: Маска йде в одноразовому пакетику 20g на одну процедуру або можна купити у більшому обʼємі 200g у пластиковій баночці.

Зовнішній вигляд: Порошок білого кольору, при розведенні з водою перетворюється на зелену гелеву маску.

Аромат: Дуже ніжний, приємний

Використання: Ретельно очистіть шкіру. Я ще зазвичай наношу якись зволожуючи сироватки на обличчя. Всипте весь вміст пакета в окрему суху ємність. Додайте 70 g (г) теплої води 20-22 ° С. Я розводила водою кімнатної температури та лосьоном активатором 50:50, дуже задоволена цим засобом https://club.makeup.com.ua/post/46367/ на пол пакетика 10g 18g води та 17g активатора.

Не люблю ділити альгінатні маски на 2 рази, і зазвичай іншим теж раджу цього не робити, але у гідрогелевої інша консистенція, і її я вирішила розділити на 2 рази, наступного разу все ж таки не робитиму це, щоб подивитися чи буде різниця в результаті, залишки просто нанесу ще на шию як завжди.

Ретельно, протягом декількох хвилин, перемішайте 🥣 маску до однорідної пастоподібної консистенції. Нанесіть маску за допомогою шпателя , в мене від Cosmo Shop щільним шаром на все обличчя і шию. Також цю маску мені вдалося в деяких місцях просто розрівняти пальцями 👋🏼. Можна наносити її на зону очей 👁️

Мені здалося, що ця маска застигала трохи довше, ніж альгінатні, але робити все одно потрібно дуже швидко ⏰, поки маска не почала застигати, інакше доведеться просто все викинути 🚮

Залиште на 20-25 хвилин до повного висихання. Не змивайте водою. Зніміть одним шаром, починаючи з підборіддя до чола.

Маска легко знялася одним пластом, навіть не дивлячись на її тонкий шар місцями. Вона не прилипає по краю так сильно як альгінатні маски, і залишки зі шкіри легко забираються навіть без застосування води. Ефект після мені сподобався, обличчя було зволожене, при цьому матове без жирності та не пересушене. Дрібні мімічні зморшки на якийсь час теж розправилися. Продовжую дотримуватися думки, що володарки жирної шкіри, будуть ще більш задоволені цією маскою 🤗

Використовуйте рекомендується 1-2 рази на тиждень 👌🏼

Дівчатка ще рекомендують гідрогелеві маски для обличчя Joko Blend Beta-Carotene Calendula Hydrojelly Mask та Joko Blend Bourbon Rose Hydrojelly Mask, їх теж хочу спробувати 😁

А які маски віддаєте перевагу ви, гідрогелевим або альгінатним? А може, тільки хочете спробувати їх?

Кому цікаво допис про ще одну гідрогелеву маску французського 🇫🇷виробника https://club.makeup.com.ua/post/32659/