Анастасія Фоміна

Крем під очі від Ziaja кому він підійде та чи підійде взагалі?

Крем під очі від Ziaja кому він підійде та чи підійде взагалі?

Закінчився крем для області під очами від Ziaja з козячим молоком.Що я маю сказати про нього?особисто для мене це хороший,я б навіть сказала базовий зволожуючим крем ,який підійде тим в кого нема особливо виражених зморщок і проблем в області навколо очей тобто здебільшого молодим дівчатам .

Крем під очі від Ziaja кому він підійде та чи підійде взагалі?
Крем під очі від Ziaja кому він підійде та чи підійде взагалі?

В мене тонка та чутлива шкіра навколо очей,є синці та мішки.Але крем під очі купила через те,що взимку шкіра шалено сохне і прям з'являються великі лущення ,які потім заважають мені, коли я наношу консилер на цю зону..Купила цей крем по знижці якось,чула багато відгуків позитивного характеру про цей бренд,тому і обрала саме його.Знову ж таки в мене не вікова шкіра,тому я не потребувала від крему під очі чогось неймовірного,просто хотіла зволоження.Не дивлячись на те,шо вже після купівлі цього крему,я прочитала в мережі відгуки і виявилося,що багато хто скаржився на даний продукт через те,що він викликав алергічну реакцію,я все ж таки цей крем спробувала і мені все підійшло добре.Текстура крему достатньо легка,має приємний ненав'язливий аромат ледь помітний взагалі ,зволоження дає непогане,розгладжує шкіру,консилер після нанесення на цей крем не скатується,мені навіть здавалося ,що коли я їм користуюся,то і мої синці ставали світлішими (можлмво мені це тільки здавалося😅).Ціна доступна,пакування зручне(є дозатор,через який виходить стільки крему скільки необхідно),економічний в використанні,свої функції крему для зволоження без вау ефекту -виконує.Короче,якщо шукаєте нормальний звичайний крем під очі,то спробуйте(але завжди майте на увазі,що якщо він підійшов мені,це не означає,що точно підійде і вам)