O’Ostah

Вперше тестую Biotherm

Вперше тестую Biotherm
Вперше тестую Biotherm

15-річне життя із акне змусило мене боятись усіх доглядових засобів, на яких немає позначок «акне, для жирної/проблемної шкіри”.  І ці побоювання небезпідставні. Як тільки я наносила на обличчя щось новеньке, для зволоження чи антиейдж, за день чи навіть швидше мене «вітали» старі друзі: червоні запалення або болючі підшкірники. І неважливо, були це люкс, мідл-ап чи аптека.

Рік активного використання кислот у різних варіаціях допомогли мені майже на 80% вирішити старі проблеми. Але, разом із тим, поступово вбився захисний бар‘єр. До того ж, роки беруть своє, тому кожна зайва зморшка, викликана сухістю/зневодненням, змусили мене шукати баланс. Про мою першу знахідку, яка не зробила нічого, окрім користі, я писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/4895/ А у цьому дописі я розкажу ще про дві круті знахідки від Bioreth.

  • крем створений для відновлення захисного бар‘єру;
  • підходить для всіх типів шкіри;
  • з активних компонентів: натуральні біокераміди та пробіотики;
  • захищає шкіру від пилу, смогу і всього того бруду, яким насичене повітря міст;
  • заспокійливий ефект;
  • омолоджувальна дія;
  • майже повністю складається з компонентів натурального походження;
  • екологічний дизайн (бренд турбується про навколишній світ, пакування - із перероблених матеріалів, які піддаються вторинній переробці). Респект!

Мені сподобалась текстура. Крем миттєво поглинається шкірою, це чудова база під мейкап. Не спровокував запалення!!! Загоїв шкіру навколо носа, який я тиждень терла серветками через нежить. Має доволі відчутну віддушку, але мені це подобається, ароматний догляд - то моє. Для мене це не крем для постійного використання, бо у рутині більшу частину займають засоби від акне. Але щоб «закрити» агресивні сироватки, відновити шкіру після пілінгу - саме те.

Другу баночку я вкрала у мами, щоб протестувати на своїй непередбачуваній шкірі. Наносила після кривавого пілінгу, щоб на ранок точно не прокинутись із «сухотами» та червоними плямами, як було нещодавно. До речі, це мій перший досвід використання засобу з написом Cica.

  • для сухої, зневодненої шкіри;
  • зволоження протягом 48 годин;
  • у складі центела (як і у всіх cica) та запатентовані пробіотики. Загалом - 35 поживних речовин, які регенерують клітини на 8 рівнях.
  • баночка також не шкодить навколишньому середовищу.

Для мене цей крем виявився заважким, на відміну від попереднього. Але шкіра зреагувала добре: зранку була пружною, висипи не з‘явились, обличчя сяяло не тільки від надлишку себуму, але і зсередини - це вже спостереження після вмивання. Аромат - неперевершений, текстура - неймовірна, якщо у вас суха, подразнена шкіра, яка завжди хоче «пити» - ви будете у захваті. Мама наносить цей крем у якості нічного, а ще - під очі. Каже, що для вікової шкіри навколо очей це найкраще, що у неї було. Я ж повертаю їй баночку назад і більше посягати не буду, бо кожній своє)