Mandarinka

Матувальний тонік на проблемній шкірі. Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic

Матувальний тонік на проблемній шкірі. Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic

Всім привіт! У мене досить проблемна шкіра, а влітку вона ще й страждає від зайвого блиску. Саме тому, коли я побачила новинку від Joko Blend з матуючим ефектом – я одразу зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно!

Я затестила вже всю Detox лінійку від бренду, тому якщо цікаво:

Тонік прийшов в коробочці з усією необхідою інформацію про товар, вона ж дублюється на флаконі. Загалом упаковка яскрава соковита упаковка зеленого кольору натяк на натуральний склад, і так – це дійсно працює на підсвідомому рівні.

  • Колір: тонік схожий на гідролат – водичка не прозора, а з невеликим трав'яним відтінком.
  • Запах приємний, щось схоже на огірковий + свіжості, а також невелика віддушка, але не нав'язлива, дуже швидко вивітрюється, мені це подобається.

Нанести тонік на ватний диск, протерти шкіру обличчя легкими рухами.

Я користуюся тоніком по необхідності, після очищення та перед основним доглядом, описую все по порядку:

  1. Очищую шкіру за допомогою гідрофільної олії
  2. Видаляю залишки макіяжу бюджетною гелем для вмивання Joko Blend
  3. Наношу тонік для обличчя
  4. Чекаю, поки тонік вбереться – це займає до 30 секунд, наношу сироватку або крем для обличчя.

Крем для мене виявився супер самодостатнім, але інколи в засушливі дні я все ж використовувала тонік. Ще, як додатковий догляд за шкірою я використовую ензимну пудру https://club.makeup.com.ua/post/36717/, і хоч вона доволі м'яка, але після неї завжди потрібне додаткове зволоження. В такі моменти я наношу тонік, а потім вже сироватку.

На фото «до» – шкіра вже після вмивання, але витерта насухо – видно, що є сухі лусочки. Далі наношу тонік, і після висихання одразу видно, що шкіра стала дійсно матовою, при цьому шкіра зволожена.

✅ Засіб не викликав подразнень або запалень, навпаки, чудово бореться з ними в комплексі.

✅ Відмінне тонізування і зволоження шкіри, при цьому не залишає липкості.

✅ Матуючий ефект.

✅ Навіть після сильних доглядових засобів, які стягують обличчя, після використання тоніка шкіра має відчуття свіжості та комфорту.

У мене максимально приємні враження від використання тоніка, тому звісно рекомендую!