Ksyposhka

Zara Frosted Cream

Zara Frosted Cream

Frosted Cream від Zara — це жіночий квітковий ,фруктовий аромат.

Початкова нота Мандарин

Нота серця Полуниця, Квіткові ноти

Кінцева нота Ваніль

Відштовхуючись від нот, я уявляла цей аромат більш солодким,але не все так просто)

Може в оригіналі він і пахне солодко але не в цьому аналогу🥲Ну або мені недостатньо солодко 😂

На старті,яскраво відчувається свіжа, терпка нотка мандарину в перемішку з зеленими нотами(можливо мандарин так і звучить ,я не експерт)

Цей аромат тримається довго і в холодный період взагалі не планує розкриватись 😅

А от в теплі, з часом починає проявлятися ніжна нотка полуниці ,її ледь чутно ,але періодично можна зловити ніжний аромат синтетичної полуниці, схожий на ароматизатор в цукерках.

Ваніль тут теж не домінує ,відчувається в самому кінці і дуже дуже слабенько.

Полуниця і ваніль додають парфумам пудровості і легкості ,проте ця терпкісь мандарину нікуди не зникає і перебиває майже все.

Zara Frosted Cream

Стійкість слабенька, він дуже швидко вивітрюється, тому щоб пахнути довше ними треба прям обливатися 😅

Приблизно натисків 7 на дозатор щоб аромат лишився на одязі.

Я купляла з подругою на оптовому сайті, парфуми мені обійшлись 90-120 грн за 60 мл (вже точно не памʼятаю)тому з такою бюджетною ціною обливатися ними не шкода.

Флакон доречі зроблений з матового скла, дуже якісний ,не виглядає дешевим але:

- Мінус ,те що дозатор відкручується і можне протікати

+ Плюс , добре що дозатор відкручується ,бо можна налити туди інші парфуми😅

Аромат розкривається краще в теплий період року ,бо придбавши їх ще взимку ,взагалі полуниці і ванілі в парфумах я не відчула,тому відклала їх до літа.

При +30 аромат став більш цікавим, але все одно не зовсім солодкий. Для мене це більше пудрово -свіжа історія.

Мені він не дуже зайшов ,тому я подарувала їх подрузі.

Хто мав цей парфум в оригіналі? Цікаво все ж таки дізнатись солодкий він чи ні ,бо в інтернатах пишуть про яскраві ноти полуниці і ванільного морозива ,які тут я так і не почула