Darina🦉

Pastel

Pastel

І крем і Консилер?! Ніколи в мене не було саме такого засобу, крем для повік + консилер, ну звучить як маленька мрія! Ну дивимось...

Крем для очей від бренда Pastel – це доглядовий засіб та зволожувальний сатиновий консилер в одному продукті.

Завдяки бетаїну та екстрактам білих квітів він відновлює оптимальний гідроліпідний баланс епідермісу, чинить зміцнювальну дію та бореться з ознаками вікових змін.

У ролі консилера він ефективно освітлює темні кола під очима та надійно маскує дрібні недоліки шкіри периорбітальної зони.

Особливості Eye Cream + Hydrating Satin Concealer від бренда Pastel:

- доглядова та декоративна формула;
- рівномірно наноситься та легко розтушовується;
- освітлює темні кола під очима;
- забезпечує шкірі глибоке 24-годинне зволоження;
- чинить зміцнювальну дію;
- розгладжує зморшки;
- бореться з вільними радикалами;
- уповільнює появу вікових змін;
- зручний у використанні завдяки спеціальному аплікатору.

У засоба доволі зручне пакування, пластиковий флакон, який нагадує скло. Як для такого засобу дуже великий аплікатор, але дуже зручний в використанні. Набирає достатньо засобу, є гарний обмежувач в середині. Об'єм 4.3 мл.

Відтінок в мене самий світлий - 61 Vanilla.

Текстура - доволі плотна, на перший погляд важка, кремова. Розподіляється дуже легко та рівномірно по шкірі.

Має легкий солодкуватий аромат.

В мене не багато є таких засобів наразі, але цей консилер найкращий.

По-перше він дуже класно перекриває мої синці та фіолетові плями (фото в каруселі).

Декілька рухів, і цього жаху не видно!

Він гарно лягає, підлаштовується під колір шкіри.

Круто тримається протьогом дня, не скочується, не забивається в зморшках.

Великим бонусом є глибоке зволоження, відчуття, що це живильний та зволожуючий крем під очі, який вбирається в нуль та має тонуючи властивості.

Крутий засіб, і сховати сліди втоми та недоліків, і круто зволожити шкіру протьогом дня!

Щиро раджу його спробувати!

💙

Pastel
Pastel
Pastel
Pastel
Pastel
Pastel
Pastel
Pastel