BELENKAYA

Pyunkang Yul Nutrition Cream, або любов з першого нанесення

Pyunkang Yul Nutrition Cream, або любов з першого нанесення

Як людина, яка свого часу вилікувалась від важкої форми акне, я сильно переймаюсь на рахунок силіконів, мінеральних масел та будь яких комедогенних компонентів. Через висипання, я постійно користувалась виключно «аптечними марками», бо моя шкіра потребувала постійного лікування.

Із часом я вивчила все, що може тригерити акне, тому вмію зчитувати складники на банках мабуть краще за ecogolic (хто знає той знає).

Pyunkang Yul Nutrition Cream стався зі мною вперше. Поки я знайшла гідний крем у цьому бренді — у мене повилазили очі, бо більшість засобів мають у складі хоча б один вид силікону (що категорично мене не влаштовувало).

Pyunkang Yul Nutrition Cream, або любов з першого нанесення

Що ми маємо у складі крему:

  • в основі продукту екстракт кореня астрагалу, який вміє проникати у глибокі шари дерми, насичуючи її вітамінами, амінокислотами та жирними кислотами, а ще прискорює обмінні процеси;
  • масло ши пом'якшує та заспокоює, знімає почервоніння, запалення та роздратування, бореться з лущенням;
  • масло макадамії зміцнює стінки судин і капілярів, покращує приплив крові, робить пори менш помітними, а ще перешкоджає виникненню куперозу;
  • гліцерин сприяє проникненню молекул води в дерму, зволожує її та надійно захищає шкіру від фотостаріння.

Що по особливостям крему:

  • продукт має мою улюблену текстуру: щось між кремом та гелем (відео у каруселі);
  • швидко поглинається, залишаючи на поверхні шкіри шовковисту вуаль;
  • допомагає загоювати пошкодження;
  • майже не має запаху;
  • у наборі є спеціальна лопатка, щоб використання засобу було гігієнічним;
  • дуже добре для дівчат 25+, бо відчутно насичує шкіру і запобігає утворенню заломів чи зморшок;
  • попереджає виникнення куперозу та акне;
  • у складі немає комедогенних компонентів;
  • не містить SLS, парабенів, мінеральних масел, барвників, ароматизаторів;
  • косметика схвалена асоціацією дерматологів Південної Кореї.