Mila__Mi

Його аромат закохує, а дія приємно радує

Його аромат закохує, а дія приємно радує

На днях я писала вам свої враження, щодо шампуню з цієї серії https://club.makeup.com.ua/post/51098/

Вирішила також спробувати і кондиціонер, який в поєднанні з шампунем створює чудовим тандем 🍃

Дизайн практично ідентичний до шампуню, їх відмінність лише у квадратній наліпці (у шампуню вона біла, а тут зелененька). Пляшка тут також з напівтемного пластику. Розхід засобу можна відслідковувати.

На зворотній стороні вказаний склад, спосіб застосування та обіцянки виробника щодо ефекту.

У складі містить:
рослинний гліцерин - зволожує та утримує вологу.
масло ши/каріте - зволожує, живить, пом'якшує та захищає; підвищує пружність волосся та надає гладкості.
кокосова олія - покращує стан волосся, пом'якшує його, зволожує, живить, сприяє збереженню еластичності волосся.
олія жожоба - захищає і оновлює волосся, допомагає при ламкості і повертає йому природній блиск та силу.
молочна кислота - зволожує, розгладжує волосся, підвищує його пружність та еластичність.
арганова олія - пом'якшує та розгладжує волосся.
ніацинамід - пом'якшує, тонізує, стимулює синтез колагену і виробляє кераміди. 
пропандіол - зволожувач.
алое вера - зволожує, захищає волосся від негативного впливу навколишнього середовища та сонячних променів.
пантенол - зволожує та розгладжує волосся.
ксилітил глюкозид - дає волоссю додаткове зволоження, надає йому гладкості та повертає пружність.
гідролізат шовку - пом'якшує волосся та покращує його загальний вигляд.
вітамін Е - зволожує, запобігає пересиханню волосся розгладжує, надає антиоксидантну дію та захищає від сонячних променів.

Дозатор ідентичний шампуню - дозуюча помпа, до речі дуже зручна у використанні. Люблю такий формат, бо саме з ним не набирається зайвого.

Дозатор також має додатковий закріплювач від випадкового натиску, що дозволяє брати пляшку з засобом в дорогу, не переживаючи, що десь щось може пролитися.

Дозується він добре, такою змійкою і не плюється по сторонам.

Аромат східний до шампуню, але більш ніжніший та кремовий. Він дуже свіжий, зеленний, рослинний та неймовірно приємний 🥰

*на волоссі відчувається впродовж всього дня після використання.

Дуже би хотілося, аби бренд створив парфумований спрей для волосся з цим ароматом 👀 А в ідеалі, я би хотіла гель для душу, лосьйон та парфуми з цим ароматом. Моя нова любов, не можу ним надихатися 💚

Колір молочний. Консистенція крем-гелева, легка, але при цьому поживна.

Виробник рекомендує наносити кондиціонер після миття голови, на вологе волосся по довжині. Потримати кілька хвилин і змити теплою водою.

Я пробувала його використовувати і до миття голови, на вологе волосся по довжині і після. І справді, саме після миття голови, виходить більш видимий та відчутний ефект.

Отже, змивши залишки кондиціонеру теплою водою, я прибираю зайву вологу рушником і йду сушити волосся феном. І нарешті, дівчата, погода вже більш, менш комфортна і можна нарешті користуватися феном 😊

Що ж по ефекту?
По-перше, волосся легше розчісується, по-друге воно стає більш зволоженим, м'яким та гладеньким. По-третє зменшується тьмяність, з'являється блиск 😍

На частоту миття він ніяк не впливає, тобто він НЕ пришвидшує забруднення волосся.

Можу сказати, що це чудова база і прекрасне доповнення до шампуню з цієї серії. Раджу 💚