Ta_nyaaaaaaa

Відновлюючий тонік, який точно сподобається усім

Відновлюючий тонік, який точно сподобається усім
Відновлюючий тонік, який точно сподобається усім

Моя шкіра чутлива за будь-яких умов, але часто цей стан загострюється з настанням холоду. Тонік я взяла ще влітку, бо використовую кислоти, хотілось додаткового зволоження і заспокоєння після них. Так ось влітку він особливо приємний, бо так ефективно освіжає 😍

Так я обрала відновлюючий міст-тонік з ніацинамідом та центелою Jole. Найбільше зацікавив тим, що його можна використовувати і для тіла (а влітку я згоріла на сонці через необережність), дозатором у форматі спрею, бо це мега зручно і, звісно ж, чудовим складом, потужними активними компонентами. Що важливо ❗️: основні активи містяться на початку і середині переліку компонентів. Наприклад, той же ніацинамід уже на третьому місці 😍

💧 Aqua (вода) – основний розчинник у багатьох косметичних засобах.

💧 PPG-2 Methyl Ether – плещ-синтетичний розчинник, що може використовуватися для покращення текстури і розподілу продукту.

💧 Niacinamide (вітамін B3) – зволожує, покращує бар'єрну функцію шкіри, вирівнює тон і зменшує пігментацію.

💧 Dipropylene Glycol – зволожувач і розчинник, часто використовується для покращення текстури і стабільності продукту.

💧Caffeine – стимулює мікроциркуляцію, зменшує набряки і може допомогти в боротьбі з темними колами під очима.

💧Sodium PCA – природний зволожуючий фактор, допомагає зберігати вологу в шкірі.

💧Sodium Lactate – зволожувач, регулятор pH, підтримує гідратацію шкіри.

💧Arginine – амінокислота, яка зволожує шкіру та покращує її еластичність.

💧Aspartic Acid – амінокислота, яка може допомогти у збереженні гідратації і підтримці загального стану шкіри.

💧PCA (Pyrrolidone Carboxylic Acid) – зволожувач, який допомагає утримувати вологу в шкірі.

💧Glycine – амінокислота, що зволожує і має антивікові властивості.

💧Alanine – амінокислота, що підтримує зволоження шкіри.

💧 Serine – амінокислота, що зволожує шкіру і підтримує її бар'єрні функції.

💧 Valine – амінокислота, важлива для збереження гідратації шкіри.

💧 Proline – амінокислота, яка підтримує гідратацію і еластичність шкіри.

💧 Threonine – амінокислота, що сприяє зволоженню шкіри.

💧 Isoleucine – амінокислота, що має зволожуючі властивості.

💧 Histidine – амінокислота, що має антиоксидантні властивості і допомагає підтримувати pH шкіри.

💧 Phenylalanine – амінокислота, що може допомогти в процесах зволоження та захисту шкіри.

💧 Lysine – амінокислота, що підтримує структуру шкіри і допомагає зволожувати.

💧 Ethylhexylglycerin – зволожувач та антисептик, який також допомагає покращити стабільність формули.

💧 Caprylhydroxamic Acid – консервант, що забезпечує антимікробний захист.

💧 Centella Asiatica Extract – екстракт центелли азіатської, який має заспокійливі та загоюючі властивості, стимулює регенерацію шкіри.

💧 Phenoxyethanol – консервант, що захищає продукт від бактеріального забруднення.

💧 Coceth-7 – поверхнево-активна речовина, що допомагає очищувати шкіру.

💧 PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether – емульгатор, що покращує текстуру і стійкість формули.

💧 PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – емульгатор, що допомагає змішувати олії і водні компоненти в продукті.

✅ підходить для всіх типів шкіри, НАВІТЬ роздратованої, схильної до почервонінь, запалень, лущення

Флакон з продуктом був надійно запакований у плівку.

Його об‘єм 100 мл.

Дозатор дуже зручний, адже це спрей. Розпилює дрібно, не плюється.

Абсолютно БЕЗ запаху, за що від мене окрема любов, як від власниці чутливої шкіри ❤️

Текстура невагомої прозорої води.

Цей тонік мені дуже подобається наносити прямо з флакону, розпилюючи на обличчя чи тіло. Зручно і те, що пляшечка невеликого розміру, тому можна брати з собою.

Наносила його і на «голу» шкіру у дні відпочинку від активів, і на макіяж для освіження протягом дня. У будь-якому випадку тонік на обличчі відчувається приємно і поводиться слухняно. По ньому не скочуються інші продукти, гарно лягає макіяж.

Чи заспокоює почервоніння? Однозначно так. Якщо у мене видимі почервоніння, натяки на лущення чи навіть пошкоджений бар’єр, то всього за пару-трійку застосувань тоніка мені стає легше. Шкіра набуває більш рівномірного тону, стає більш сяючою і зволоженою.

До речі, як суто додаткове зволоження - цей міст теж класний варіант.

Темні кола і набряки зранку сходять швидше завдяки тоніку. Тоді я наношу його більше і ще прихлопую пальчиками до повного вбирання. Вбирається він також швидко і повністю.

Тож за моїми спостереженнями тонік швидко відновлює, сприяє пришвидшенню регенерації шкіри, глибоко зволожує. Тому із задоволенням буду продовжувати використовувати його і в холодну пору року, бо подобається мені і восени, як і подобався влітку.

До речі, обожнюю використовувати його у комбі з кремом Jole на ламелярній емульсії. Це шикарне комбо для моєї чутливої проблемної шкіри, з ними навіть висипання зникають швидше.

А допис про кремчик можна прочитати тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/47457/