O’Ostah

Q+A Activated Charcoal Face Mask

Q+A Activated Charcoal Face Mask
Q+A Activated Charcoal Face Mask

Загалом до цього типу косметики у мене тільки одне побажання - нехай робить хоч щось. У довоєнні часи я користувалась детоксом і нічним відновленням від Nuxe (і не бачила ніяких змін), глиняною масочкою Effaclar (найпровальніший продукт у лінійці, на мою думку), а останній рік - чим доведеться. І щоб назвати хоч одну маску, яку я безмежно полюбила - ні, такого не було. Q+A зробили неможливе: я тричі на тиждень несусь до ванної, щоб нанести маску. Бо ДІЄ!

  • Aqua (Water), Kaolin, Glycerin, Bentonite, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Cetearyl Alcohol, Coco-Glucoside, Charcoal Power, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coconut Alcohol, Glyceryl Stearate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Disodium EDTA, Tocopherol, Citric Acid.

Єдине, що мене збентежило - це велика кількість олій, як для очищувальної маски (але це виявилось плюсом!).

  • проблемної;
  • “втомленої”;
  • із чорними цяточками;
  • з нерівним тоном;
  • комбі/жирної.
  • Каолін очищує і нормалізує роботу сальних залоз.
  • Активоване вугілля виштовхує забруднення.
  • Мигдальна олія робить шкіру більш пружною.
  • Олія ши запобігає зневодненню (і це круто, бо глина може дуже сушити).
  • Арганова олійка регенерує.
  • Бентоніт позбавляє від чорних цяток, робить шкіру матовою та вирівнює її тон.

Це перша глиняна маска, яка з одного боку добре очищує шкіру, а з іншого - зволожує. Після вмивання немає відчуття стягнутости, при цьому жодного натяку на масність. Змиваю, коли маска починає підсихати і бачу більш рівний тон, шкіра м’якенька і матова. Щодо чорних цяток - це не панацея, тому тішити марними надіями вас не буду.

Маленький обї’єм. Мені мало 50 мл!!! Я наношу середнім шаром, за пару тижнів баночка спорожніла на половину. А ще я ненавиджу змивати маски. Не скажу, що ця видаляється важче ніж інші глиняні, але такі вже мої вподобання.

Q+A Activated Charcoal Face Mask отримує від мене 10/10 і щирий рекомендасьйон дівчатам із проблемною шкірою.