Mila__Mi

Ваш коханий буде у захваті

Ваш коханий буде у захваті

Якщо ви думали, що у Tap cosmetics є тільки жіночий догляд за волоссям, то це не так. Насправді бренд має чималу кількість чоловічих засобів для волосся та бороди: шампунь, кондиціонер, олійки для бороди та різні засоби для укладання волосся.

Я обрала для НЬОГО шампунь, ту саму базу, яка завжди потрібна усім. І знаєте, йому він дууже зайшов 👌🏻

Дизайн пляшечки виконаний під мармур, виглядає дуже стильно. Пляшка з напівтемного пластику, завдяки чому можна буде відслідковувати розхід засобу 👌🏻

На зворотній стороні вказаний склад, спосіб застосування та обіцянки виробника щодо ефекту.

У складі можна знайти:
м'які очищуючі компоненти, молочну кислоту (регенерує та оновлює шкіру, відлущує відмерлі клітини, зволожує, зміцнює ліпідний бар'єр), екстракт листя розмарину (стимулює кровообіг, має протизапальну дію, знімає подразнення та зміцнює волосся), пантенол (зволожує, загоює та розгладжує), алое вера (зволожує, захищає волосся від негативного впливу навколишнього середовища та сонячних променів) та інші зволожуючі компоненти (ксилітил глюкозид, ангідроксілітол, ксіліт).

Дозатор - дозуюча помпа, яка дуже зручна у використанні (особисто перевірено на жіночому шампуні https://club.makeup.com.ua/post/51098/

Він має додатковий закріплювач від випадкового натиску та проливання, тож можна брати його з собою у дорогу.

Дозується він добре, не плюється.

Аромат сподобався і йому і мені. ВІН каже, що аромат дуже приємний і такий незвичний, чоловічий та трохи солодкуватий, щось схоже на сухофрукти.

Особисто я можу сказати, що аромат і справді дууже цікавий і неймовірно приємний. Мені пахне кока-колою, фруктами з легкою деревною ноткою. Хочеться, аби у бренда була вся чоловіча лінійка з таким ароматом: гель для душу та дезодарант (як мінімум) 😍

*аромат відчувається на волоссі і на наступний день після миття голови, тільки вже не так яскраво як в перший день.

Колір напівпрозорий, з легким молочним підтоном.

Консистенція гелева, середньої густоти.

Піноутворення чудове, засіб швидко утворює м'яку, пишну та пористу пінку. І хочу відмітити, що засобу для цього потрібно зовсім трошки. ВІН витрачає 2 натиски, аби помити голову, тобто засіб ще й економічний.

Очищення дуже гарне та делікатне. Шампунь з першого разу якісно промиває волосся від жиру та бруду накопиченого на волоссі та шкірі голови.

Дія на волосся та довготривалість чистоти волосся ⬇️
Після миття голови, ЙОГО волосся стає таким мякеньким, причому само по собі воно у нього жорстке та трохи хвилясте. І так, шампунь трохи таки розгладжує його.

І м'якість волосся зберігається до наступного миття голови. А чистота волосся зберігається впродовж 3 днів. Він з цим шампунем миє голову через 2 дні.

Також хочу відмітити, що даний шампунь НЕ викликає сухості, зуду чи свербіжу, так як має чудово та добре продуману формулу, яка дає делікатне очищення, без подразнень. Чутливим шкірам голови на замітку ☝🏻

Він каже, що це тепер його улюблений шампунь 🤭 А я рада, що догодила. Тож, це однозначна рекомендація 🤍

*дівчата, які люблять аромати унісекс, раджу придивитися до цього шампуню, бо аромат і ефект не залишать вас байдужими 😉