Lily♥️

Рекомендую спробувати кожній ці засоби від Tigi❤️

Рекомендую спробувати кожній ці засоби від Tigi❤️

Шампунь і кондиціонер номер 2 у лінійці (лінійка Anti+Dotes поділяється на рівні пошкодженості: 1, 2 і 3), і тому вважається ніби проміжним доглядом за волоссям: не надто сильний і не такий слабкий, якраз те що мені було потрібно!

Моє перше враження від цих засобів TIGI було дійсно WOW😍! Я використовувала разом з розгладжувальним кремом від Tigi After Party, про нього детальніще тут https://club.makeup.com.ua/post/4806/

Шампунь з цієї лінійки має середню консистенцію та блискучий білий колір. Запах дуже приємний і довго тримається на волоссі. Досить хімічний, але приємний мультифруктовий аромат. Одна річ, яку я помітила: він не сильно піниться. Для мене це добре, тому що я не люблю пінисті шампуні через високу дозу SLS у них. Цей шампунь Recovery також має SLS, але я думаю, що відсоток невеликий. Вимиває до скрипу та волосся після нього розсипчасте і довше залишається свіжим. Вже навіть без кондиціонеру волосся приємне на дотик і ти відчуваєш цю бажану гладкість🥰.

Через деякий час моє волосся звикнуло до нього і він вже не показував таких результатів, які показував протягом перших кількох тижнів. Це мінус як на мене)

Мені насправді ну дуже сподобався кондиціонер, він справжня зірка🤩!

Recovery від Bead Head, кондиціонер для щоденного використання для сухого та пошкодженого волосся,який забезпечує глибоке зволоження та відновлює пошкодження, не обтяжуючи його.

Він не пахне фруктами, як шампунь😅, але він виконує те, що повинен робити!

Його текстура досить кремова. Консистенція не є ні густою, ні рідкою, але десь посередині, що робить її досить легкою. Що класно як тільки ти наносиш кондиціонер на волосся, практично відразу відчуваєш цей «ефект водорослів» , як я кажу😁. Тобто гладкість волосини відразу відчутна і не треба довго тримати на волоссі.

Мій висновок: це були чудові продукти для мене, особливо враховуючи те, що моє волосся світле і періодично фарбоване! І шампунь і кондиціонер від Tigi з цієї лінійки дійсно дають гарний результат, надають волоссю доглянутий вигляд і при цьому зовсім не обтяжують його.

Доречі якщо брати таку парочку, то краще вже брати великий об‘єм ( я так і зробила повторно😁) це значно вигідніше.

Я також ще дуже хочу протестувати маску з цієї ж лінійки, якщо вдасться її знайти!

Рекомендую спробувати кожній ці засоби від Tigi❤️
Рекомендую спробувати кожній ці засоби від Tigi❤️
Рекомендую спробувати кожній ці засоби від Tigi❤️