Анастасія Фоміна

Маска від Sane,чи варта уваги?

Маска від Sane,чи варта уваги?

З брендом Sane я вже знайома,пробувала їх тоніки,засіб для вмивання в форматі пінки ,декілька пілінгів та крем з вітаміном C(який я дуже люблю і про який вже писала допис).З тоніками не склалося в мене,ефекту жодного я не побачила,а як для продукту який немає ніякого ефекту ціна ,як на мою думку завищена,пінка для вмивання мені сподобалася,певно що її б я повторила ще.Пілінги я пробувала декількох видів і вау враження в мене теж не було,так свою функцію вони виконують,але купляти ще раз якщо честно не планую.Тобто склалося в мене тільки з кремом для чутливої шкіри та пінкою.Цю маску в форматі пробника часто кладуть в подарунок до замовлення і я вирішила її спробувати.Хоча честно,тестуючи в мене зовсім не було надії ,що цей засіб сможе мене вразити.

Маска від Sane,чи варта уваги?

Заявлено,що ця маска має очищувати та відбілювати шкіру,має оксид цинку та певні вітаміни ( у складі і правда є оксид цинк).Аромат нагадує запах чогось лікарського,але його скоріше можна назвати нейтральним,аніж яскраво вираженим.Одного такого пробника вам точно вистачить на декілька разів.Маска білого кольору,текстура нагадує крем,але не жирний.Після нанесення ніяких поколювань чи інших неприємних відчуттів немає.Тримала її на шкірі 10 хв,після змивання шкіра не почервоніла(що вже добре),м‘яка,пори стали реально чистішими,особливо в області носу.Колір шкіри став більш однорідним і навіть мені здається світлішим(тобто ефект відбілювання теж є),текстура теж вирівнялася.Ефект заявлений виробником реально є і це круто.Мені рідко підходять очищуючі маски,бо зазвичай вони або пересушують шкіру або викликають почервоніння або зовсім не виконують свою функцію.Ця ж маска мені сподобалась,думаю,що я прихоплю собі повнорозмірну версію.