Ta_nyaaaaaaa

Краще, ніж просто базове зволоження

Краще, ніж просто базове зволоження
Краще, ніж просто базове зволоження
Краще, ніж просто базове зволоження

Тонери - моя особлива любов додаткового зволоження як власниці комбінованої чутливої шкіри, яка у холодний період схильна до сухості. Тому дуже вчасно Джоко випустили новинку 😁 Сьогодні розповім про тонер

Пляшечка стандартна подовгуваста у блакитних тонах, як і вся лінійка.

Об‘єм 150 мл.

Кришечка фліп-топ, замикається щільно.

Тонер має чимало корисних властивостей:

💧 антиоксидатне

💧 відновлення

💧 заспокоєння

💧 зволоження

і навіть 💧проти запалень

У складі містить низькомолекулярну гіалуронову кислоту, а також комплекс керамідів та фосфоліпідів, пантенол та алантоїн. Звідси і випливають описані вище властивості.

✅ підходить для ВСІХ типів шкіри

Текстура у тонера спочатку здається водянистою, але при розподіленню, контакту зі шкірою відчувається його легка гелева направленість.

Він абсолютно прозорий, водичковий.

Аромат яскравий квітковий. Для мене то трохи засильно, бо ще відчувається на шкірі протягом дня. Але заради ефекту продовжую використання. Крім того, з часом я звикла і майже не відчуваю аромату.

Після тонера шкіра дуууже зволожена, от прям дуже. За рахунок цього вона більш еластичніша і пружніша на вигляд та за відчуттями.

Мені подобається як він тонізує, завдяки чому гарно готує до наступних етапів догляду, а в мене це завжди сироватка.

Пори на вигляд більш розгладжені, менш помітні. Жодного натяку на сухість.

Не викликав подразнень, алергічних реакцій на чутливій шкірі.

За відчуттями це дійсно більше, ніж від іншого водичкового тоніка, бо зволоження більш потужне і тривале.

Тому якщо вас не турбують яскраві віддушки, можу сміливо радити 😉 Таке зволоження не буде зайвим жодному типу шкіри)