Alyona Fedyk

Новий аромат J'ADORE від Dior: 0% спирту та еко-дизайн

Новий аромат J'ADORE від Dior: 0% спирту та еко-дизайн
Новий аромат J'ADORE від Dior: 0% спирту та еко-дизайн

Бажання познайомитись з новим ароматом J'adore виникло одразу, щойно я побачила постер. Розкішна Шарліз Терон цього разу тримала флакон в традиційному дизайні J'adore, однак його скляна частина зачарувала магнетично алебастрово-матовим виглядом. Ті ж самі золоті кільця кришечки спадали на флакон, як в ароматі Infinissime.

Особливість нового J'adore в тому, що він не має у складі спирту, але відноситься до категорії Eau De Parfum. Його запатентована формула – це суміш гідролату та квітів. Абсолютно нове звучання неролі, адже тут він створений ексклюзивно для Діор. Квіти вирощені у Валлорісі, а компонент, що використаний у парфумі, отриманий шляхом парової дистиляції, що розділяє гідролат квітів апельсину від ефірного масла неролі.

Новий аромат J'ADORE від Dior: 0% спирту та еко-дизайн

Повний склад аромату J’adore Parfum d’eau:

AQUA (WATER) • PARFUM (FRAGRANCE) • BUTYLENE GLYCOL • GLYCERIN • PENTYLENE GLYCOL • CAPRYLIC/CAPRIC/SUCCINIC TRIGLYCERIDE • CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER WATER • HYDROGENATED LECITHIN • HYDROXYCITRONELLAL • BENZYL SALICYLATE • HEXYL CINNAMAL • HYDROXYACETOPHENONE • CHLORPHENESIN • CITRONELLOL • LIMONENE • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • TRIETHYL CITRATE • POLOXAMER 407 • SODIUM CITRATE • PHYTOSTEROLS • LINALOOL • GERANIOL • CITRIC ACID • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • CINNAMYL ALCOHOL • BENZYL BENZOATE • CITRAL • BENZYL ALCOHOL • BENZYL CINNAMATE

Аромат створений з дотриманням усіх норм і правил екологічного виробництва, з покращенням впливу на клімат, з мінімальним використанням ресурсів та зниженням відходів.

Картонна коробка зроблена з матеріалу з відповідальних джерел, а також підлягає вторинній переробці разом зі скляним флаконом.

Я б назвала цей аромат 100%-ю медовою мелодією білих квітів. Дуже тішить те, що вперше в житті я відчуваю піраміду нот так, як вона зазначена в “паспорті” парфумованої води. За рахунок повної відсутності спирту, композиція одразу ж розкривається на шкірі неймовірною солодкістю та цитрусовістю неролі з характерною їй трав’яною гірчинкою. Слідом звучать ніжні мускусно-вершкові акорди жасмину та магнолії. В базі дійсно чую жимолость з її яскравим одночасно терпким та свіжим нюансом.

“Офіційна” піраміда має таку послідовність:

  • Верхні ноти: неролі
  • Ноти серця: жасмин, магнолія та троянда
  • Базові ноти: жимолость

Мій скептицизм стосувався саме стійкості. Я не могла переконати себе, що аромат може бути стійким без спирту. Але тут дійсно якась магія. Звичайно, я думаю, що формула з патентом не може бути розсекречена на 100%, тому залишається лише здогадуватись, що надає цьому аромату стійкість, не гіршу за класичні аромати J’adore. Наношу його у 8-й ранку і відчуваю ще о 16-й.

Розпилювач у новому J'adore стандартний, тобто створює ніжну хмаринку, яка осідає на шкіру. Однак його текстура трішки інша: парфум нагадує молоко, має подібний до нього колір та текстуру. Він дещо густіший за воду, але при розтиранні не залишає ніяких слідів. Для прикладу я нанесла на шкіру J'adore з мініатюри, яка не має розпилювача, аби краще продемонструвати вам його текстуру. На одязі він також не утворює слідів, але я рекомендую наносити його на шкіру та волосся.