Darina🦉

Очищувальний заспокійливий зволожувальний крем-гель для зневодненої чутливої шкіри обличчя та тіла,

Очищувальний заспокійливий зволожувальний крем-гель для зневодненої чутливої шкіри обличчя та тіла,

Очищувальний заспокійливий зволожувальний крем-гель для зневодненої чутливої шкіри обличчя та тіла, схильної до недоліків La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome - цей засіб виявився до мене дуже комфортним.

Переваги та склад від виробника:

💦Особливості La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome:

- ніжно очищає шкіру обличчя та тіла;
- надає зволожувальний та заспокійливий ефект;
- бікс'актив зменшує потовщення рогового шару шкіри та мінімізує лущення;
- Аква Позе Філіформіс + маноза нормалізує мікробіом та посилює захисні властивості шкіри;
- ніацинамід знижує подразнення;
- масло ши + гліцерин зволожують та відновлюють;
- засіб містить термальну воду La Roche-Posay;
- некомедогенна формула;
- підходить для шкіри, схильної до недосконалостей, а також після медикаментозного лікування.

Засіб містить пребіотичну фракцію Аква Позе Філіформіс, яка сприяє посиленню бар'єрної функції шкіри.

💦Формула адаптована до фізіологічного рівня рН шкіри та не пересушує її, що виключає виникнення подразнень та алергічних реакцій. Зволожувальний ефект зберігається до 24 годин.

💦Склад:

AQUA / WATER / EAU • GLYCERIN • SODIUM LAURETH SULFATE • PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE • COCO-BETAINE • POLYSORBATE 20 • CITRIC ACID • PEG-7 GLYCERYL COCOATE • NIACINAMIDE • BIXA ORELLANA SEED EXTRACT • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • COCAMIDE MEA • GLYCOL DISTEARATE • SODIUM CHLORIDE • SODIUM HYDROXIDE • MANNOSE • DISODIUM EDTA • VITREOSCILLA FERMENT • MALTODEXTRIN • POLYQUATERNIUM-11 • ACRYLATES COPOLYMER • SODIUM BENZOATE • PARFUM / FRAGRANCE

💦Маючи чутливу, проблемну шкіру, яку наразі дратує багато факторів, від погоди до нових засобів у догляді.

По-перше це дуже приємна текстура - крем-гель, середньої густоти, приємного кольору з мерехтінням. В контакті з водою утворює приємну, лагідну піну.

💦Має приємний аромат чистоти та свіжості, аромат залишається на шкірі хвилин 10.

Гель глибоко очіщує, але робить це не агресивно (не як - Очищувальний гель-мус для жирної та проблемної шкіри La Roche-Posay Effaclar Purifying Foaming Gel, хоча я і ним раз на тиждень користуюсь).

Гарно зволожує шкіру, позбуває відчуття сухості. Заспокоює почервоніння, та пришвидшує загоєнню запалень.

💦Саме коли потрібно відновити захистний бар'єр шкіри, цей засіб круто працює, особливо мені подобається результат разом з - Пребіотичним зволожувальним кремом для захисту та заспокоєння нормальної та комбінованої чутливої шкіри обличчя La Roche-Posay Toleriane Sensitive Cream. Це дуже круте поєднання для моєї шкіри!

З задоволенням повторю!

💙

Очищувальний заспокійливий зволожувальний крем-гель для зневодненої чутливої шкіри обличчя та тіла,
Очищувальний заспокійливий зволожувальний крем-гель для зневодненої чутливої шкіри обличчя та тіла,
Очищувальний заспокійливий зволожувальний крем-гель для зневодненої чутливої шкіри обличчя та тіла,
Очищувальний заспокійливий зволожувальний крем-гель для зневодненої чутливої шкіри обличчя та тіла,