O’Ostah

Генеральне бʼюті-прибирання

Генеральне бʼюті-прибирання

Початок осені для мене - це не тільки зміна гардеробу, але і нова бʼюті-рутина. Тому настав час влаштувати генеральне прибирання

Раніше я не розуміла цього збочення. Ну хто може користуватись інтимками, після яких відчуття, ніби ти сіла на льодяну глибу??? А цього літа як зроміла…😂 Під час шаленої спеки це дужк доречно, але зараз хочеться зворотнього ефекту. Chilly, зустрінемось наступного сезону!

На SVR я вже робила детальний огляд: https://club.makeup.com.ua/post/8826/

Але зараз сталась халепа - рецидив акне. Зазвичай мені допомагає Effaclar, для себе я обираю мʼякішу формулу H Iso Biome. Знаєте відчуття, коли шкіра жирна, але суха? Саме від цього парадоксу і рятує засіб. Про його склад, дію та мої враження можна почитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/2252/

Витрачати гроші на люксові бренди - справа марна. Зазвичай вони мають дуже посередній склад і не роблять у кращому випадку нічого, в гіршому - шкодять. Ці засоби потрапили до мене у якості подарунків, тому тестувала з цікавості.

Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate

  • легка текстура
  • некомедогенна формула
  • без липкості

Але для продукту, який коштує понад 50євро і над яким працювали 10 років, ціна позахмарна. Гени молодості не активував (а може, моя молодость була дуже буремною?😂).

✅ Lancome Advanced Genifique

Із цим кремом все набагато гірше. Замість освітлення темних кіл та пружності (хтось ще вірить що крем під очі може впливати на генетику та незворотні процеси?) я отримала алергію у вигляді червоних очей та набряків. Що не підійшло для обличчя чудово підходить для декольте, тому міньку «добила» на цю зону.

✅ Lancome Renergie Yeux

Філер для зони навколо очей, який містить «унікальну концентрацію гіалуронової кислоти нового покоління, і пептиди, отримані з екстракту насіння льону». На темні кола не вплинув, зморшки не прибрав, але добре зволожив шкіру та не забив пори. Повторно не придбаю, але від другої баночки у подарунок не відмовилась би🤭

Я обожнюю Tigi, для мого пористого і неслухняного волосся ідеально підходить лінійка для блондинок. Цей реконструктор сподобався більше за бальзам, він не вислизає з рук, легко дозується і не літає по всій ванні. І хоча я брюнетка, Dumb Blonde полонив моє серденько🤍