Darina🦉

Нові засоби у вечірньому догляді

Нові засоби у вечірньому догляді

Привіт, вже два тижня використовую у вечірньому догляді нови засоби від нового, нашого бренду Re.Care. Тож ділюсь своїми враженнями!

1. Очищаючий гель для обличчя Re.Care Skin & Pore Cleansing Gel.

Зручне, сучасне, мінімалістичне пакування. Пластикова пляшечка, зручний, справний дозатор (помпа). Об'єм 200 мл.

У складі присутні:

  • Glycerin – Гліцерин. Зволожувач, що притягує вологу з повітря та допомагає утримувати її в шкірі або волоссі.
  • Disodium Cocoamphodiacetate – Динатрієва сіль кокамфодиацетату. М'яка поверхнево-активна речовина, яка очищає та одночасно зволожує шкіру.
  • Niacinamide – Ніацинамід. Форма вітаміну B3, що має протизапальні властивості та покращує бар'єрну функцію шкіри.
  • Panthenol – Пантенол. Провітамін B5, який заспокоює шкіру, зволожує її та сприяє загоєнню.
  • Coco-Glucoside – Коко-глюкозид. М'який очищувач, отриманий з кокосової олії та цукру, що є безпечним для чутливої шкіри.
  • Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract – Екстракт ламінарії діжітати (морської водорості). Має антиоксидантні властивості, зволожує та зміцнює шкіру.
  • Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract – Екстракт плоду грейпфрута. Природний антиоксидант, має освітлюючі та тонізуючі властивості.
  • Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Extract – Екстракт листя алое барбадоського. Заспокоює, зволожує шкіру та має протизапальні властивості.
  • Ascorbyl Glucoside – Аскорбілглюкозид. Стабільна форма вітаміну С, що покращує тон шкіри та має антиоксидантні властивості.

По текстурі - середньої густоти гель, прозорий. Легко розподіляється на швидко піниться.

Аромат - легкий,це свіжість, чистота, та пудрові квіти. Дуже приємний аромат, який не залишається на шкірі.

Гель чудово підійшов моїй чутливій та проблемній шкіри. Гарно очіщує, при цьому зволожує шкіру. Ніяких відчуттів стянутості.

Це гарний базовий гель для чутливої шкіри, який дуже добре виконує свою роботу, при цьому круто зволожує та заспокоює шкіру!

Нові засоби у вечірньому догляді
Нові засоби у вечірньому догляді
Нові засоби у вечірньому догляді

Тонер в який закохалась.

Теж, доволі сучасне, мінімалистичне пакування. Пластикова пляшка, кришка фліп-топ. Об'єм 150 мл. На звороті є вся необхідна інформація ля споживача.

Склад:

Aqua (Water), Propanediol, Polysorbate 20, Salicylic Acid, EDTA.

Особливості тонера від виробника:

2% саліцилової кислоти надає протизапального, бактерицидного та антибактеріального ефектів;
- прискорює процеси регенерації клітин;
- вирівнює тон обличчя;
- освітлює пігментні плями;
- заспокоює подразнення та зменшує кількість висипань;
- pH засобу становить 3.

Текстура - рідина, "густа" водичка, прозора. Відчувається олійність.

Аромат - мені важко сказати, що це за аромат, це косметичний, приємний аромат, але якийсь інгрідієнт ну дуже мені приємно пахне, і я не можу передати словами чим. Треба буде почитати інші дописи дівчат.

Яка була помилка в використанні? Це використовувати два рази на день цей тонер. Бо він мені дуже сподобався з першого нанесення. Дуже комфортні відчуття, сяйний фініш, глибоке очищення. Але вже на другий день з'явилось лущення, тож два рази, то забагато. Один раз в вечері це ідеально, і на ранок обов'язково глибоке зволоження. Саме так мені це підійшло ідеально.

Мені подабається шкіра після введення цих засобів:

чиста,

заспокоєна,

вирівнюється тон,

запалень набагато менше,

відтінок шкіри набогато став світліше,

чорні цятки, вони не зникли, але стало їх менше.

Дуже бюджетні та економічні засоби, яки виконуть свою роботу на високому рівні, щоро раджу кому актуальні такі засоби, їх спробувати, бо я буду повторювати 100%!