Корчагіна Тетяна

Брови на замку: мій досвід з LAMEL Make Up Liquid Brow Soap

Брови на замку: мій досвід з LAMEL Make Up Liquid Brow Soap

Сьогодні хочу поділитися своїм досвідом із LAMEL Make Up Liquid Brow Soap.

Як людина з бровами, які, м’яко кажучи, не надто густі, я завжди у пошуках засобу, який би тримав ці "жиденькі" волосинки на місці. До того ж, у мене пудрове напилення брів, тож олівці мені не завжди потрібні, але ось без укладки бровей)) — ну ніяк.

І тут я натрапила на це диво — LAMEL Make Up Liquid Brow Soap. Чесно кажучи, я вже стільки разів перепробувала різні засоби для брів, що думала: "Ну, якщо не сподобається, не шкода". Але цей продукт мене реально здивував! Він став частиною мого ранкового ритуалу. Брови після нього стоять так, як їм кажуть — а це для мене важливо, бо вони люблять "жити своїм життям", особливо після обіду.

Але ось що цікаве: це перший продукт для брів, який я закінчила до останньої краплинки! І це щось таки значить, правда? Ні, ну серйозно — я жодного разу не думала, що зможу дійти до кінця з таким засобом. Зазвичай або щось не працює, або просто губиться в глибині косметички, але не цього разу!

Мило дає чудовий ефект фіксації, не робить волосинки жорсткими, вони виглядають природно. І що важливо, брови тримаються увесь день — навіть якщо надворі вітряно чи ти цілий день бігаєш у справах. Мило для брів я використовую щодня, і це тепер мій "must-have". Навіть якщо у вас теж є пудрове напилення — цей засіб прекрасно підкреслює форму та робить брови виразнішими.

Якщо ви ще не пробували — рекомендую! Особливо, якщо хочете, щоб ваші брови не тільки виглядали добре, але й підкорялися кожному вашому руху, як справжня команда.

Брови на замку: мій досвід з LAMEL Make Up Liquid Brow Soap
Брови на замку: мій досвід з LAMEL Make Up Liquid Brow Soap
Брови на замку: мій досвід з LAMEL Make Up Liquid Brow Soap