alena.rosee

Космічне зволоження | Aqua Glow Joko Blend

Космічне зволоження | Aqua Glow Joko Blend

Нова серія Joko Blend Aqua Glow вийшла прям чудовою, кожен засіб виконує свою роль, а в групі ці продукти працюють на відмінно.

Розповім про засоби для очищення шкіри та тонізування , а саме про Пінку для вмивання та Зволожувальний Тонер.

Пінка для вмивання з гіалуроновою кислотою 💦

🫧Пакування: всі продукти предствлені в картонних коробках, є захисні наліпки. Сам флакон цікавий, ще пінка  , але за встроєною силіконовою щіточкою. Щіточка нереально приємна та мяка

🫧Консистенція: пухнаста густа біла пінка

🫧Запах: легкий акватичний

🌿Активні компоненти: Комплекс керамідів та фосфоліпідів рослинного походження Ceramide Complex CLR та гіалуронова кислота

✨Ефект:

Знаю і чула багато розмов щодо щіточки, для мене це зручно, я іі промиваю після кожного миття , але якщо вам такий вид нанесення не до вподоби, можна просто натискати пінку в долоні і вмивати обличчя чи просто зняти щіточку.

Сама пінка має ніжну консистенцію, вона густа та щільна.

Очищення досконале, АЛЕ БЕЗ зайвого пересушення шкіри.

Пінка має шикарний склад, безфульфатну формулу, тому очищення цим засобом максимально делікатне.

Шкіра після користування чиста, мяка, та не пересушена, готова до наступного Кроку Бьюті рутини - Тонера.

Зволожувальний тонер для обличчя 💦

🫧Пакування: пластикова тара в картонній коробці, де є вся інформація від виробника. Пакування має стильний та лаконічний дизайн, мені дуже подобається.

🫧Консистенція: як всі тонери, це водичка яка "тримає" форму краплі , якщо просто нанести на руку, тобто трошки густіше за звичайну воду. Сам засіб прозорий.

🫧Запах: приємний невагомий, акватично-косметичний.

🌿Активні компоненти:

Низькомолекулярна гіалуронова кислотою Joko Blend™ та Комплексу керамідів та фосфоліпідів рослинного походження Ceramide Complex CLR™.

✨Ефект:

Тонер можна наносити пальчиками чи спонжем, я люблю спонж , наношу масажними рухами на обличчя та шию.

Засіб моментально зволожує шкіру, даючі їй комфорт. Заспокоює подразнення, робить шкіру більш еластичною.

Ефект від тонера видно моментально, обличчя чисте  та зволожене. Що для мене важливо, те що він вбирається буквально за 30 сек, не залишаючи ні плівки, ні жироності, ні дискомфорту.

Цей засіб нереально комфортний в використанні, я дуже його полюбила як базовий засіб , тому користуюсь із задоволенням.