Lily♥️

Nuxe Very Rose: 2 моїх фаворити!

Nuxe Very Rose: 2 моїх фаворити!

Очищувальна піна для обличчя Nuxe Very Rose Light Cleansing Foam має легку та майже кремову текстуру з маленькими шовковистими бульбашками😁.

Я із задоволенням використовую цю пінку вранці, щоб очистити обличчя, вона доречі ідеально підходить для того, щоб пробудити шкіру першим ділом!

Пінка дуже приємна ,як за своєю текстурою, так і за запахом( чому я була дуже рада, бо це ж троянда, але вона тут неймовірно приємна), не сушить шкіру, м'яко очищає та дарує гарний колір обличчя.

Основні властивості:

- м’яко видаляє зі шкіри забруднення

- заспокоює шкіру й утримує в ній вологу

- приємно освіжає шкіру

- підтримує природний баланс шкіру

- легка текстура з ніжним ароматом троянди, що ніби тане на шкірі

Склад:

  • містить 94 % природних інгредієнтів
  • гідролат трояндового цвіту — заспокоює й пом'якшує шкіру
  • очищувальні речовини природного походження, отримані з кокосового горіха та пшениці, — видаляють
  • зі шкіри бруд, сліди макіяжу й надлишок шкірного жиру
  • комплекс Skin-Respect Complex 100 % рослинного походження — зволожує шкіру й зміцнює захисний бар’єр шкіри
  • схвалено дерматологами
Nuxe Very Rose: 2 моїх фаворити!

Освіжаючий тонізуючий міст Nuxe Very Rose Refreshing Toning Mist має дуже приємний запах. Дуже простий у використанні та економний розхід. З цим містом шкіра більше зволожена!

Формула тонізуючого спрею Nuxe Very Rose на 97% складається з інгредієнтів натурального походження. Його основа – вода, а добавка – гідролат квітів дамаської троянди. До складу формули також входять, серед іншого, гліцерин і алантоїн, які мають зволожуючу та заспокійливу дію. Зволожуючу дію має ще один інгредієнт основи місту Nuxe - Hexylene Glycol.

Мені подобається використовувати цей освіжаючий тонізуючий міст Very Rose кількома різними способами:

  • як тонік на очищену шкіру перед нанесенням основного догляду, після використання пінки, щоб шкіра була максимально чистою, а засоби краще діяли,
  • як останній етап закріплення макіяжу, щоб засоьи ніби ‚злились в одне ціле,
  • як освіжальний міст влітку доречі супер!

На весну-літо в мене ці засоби від Nuxe Very Rose у фаворитах❤️