Ta_nyaaaaaaa

Лимонно-лавандовий АНТИСТРЕС

Лимонно-лавандовий АНТИСТРЕС
Лимонно-лавандовий АНТИСТРЕС
Лимонно-лавандовий АНТИСТРЕС
Лимонно-лавандовий АНТИСТРЕС

Моя любов до магнієвих концентратів безмежна. Нехай це будуть кристали або ж пластівці - усе крутезне і дієве. Цього разу вирішила спробувати щось нове, такого ароматного магнієвого концентрату у мене ще не було 🤩 Ще й такий гарний, улюблений блакитний колір, він заворожує 💙

Ходімо, розповім про це відро задоволення 😁

Лимонно-лавандовий АНТИСТРЕС

▫️розчин природнього бішофіту

▫️ефірну олія лимону

▫️ефірну олію лаванди

Виглядає він казково - дрібні кристали блакитного кольору і невелика кількість рідини. Колір дійсно заворожує.

Ванну НЕ фарбує, що не менш важливо.

Аромат напряму з тари доволі яскравий - кисленький лимон і ніжна, проте насичена лаванда. У ванні аромат дуже легкий, майже невідчутним.

На ванну води додаю 100-150 грам концентрату.

Чесно кажучи, користуюся ними настільки довго, що виміряю просто «на око» 🤭

Вода спочатку набуває яскравого відтінку, але засіб розчиняється, розподіляється рівномірно по всьому об’єму води і як висновок відтінок залишається дуже легкий.

Наголошую, що ванну не фарбує, тому за це можна не хвилюватися.

У такій розслабляючій і ароматній ванні проводжу 20-40 хв.

Уже в перші 5 хвилин відчутна потужна розслаблююча дія.

Люблю такі ванни після складного дня у фізичному та/чи моральному стані, адже вона розслабляє не лише м’язи, а й звільняє свідомість від зайвих думок.

Після ванни з таким концентратом легко заснути, зникає напруження у м’язах, тілі.

Раніше ніколи не брала концентрати з ароматом, але тепер буду, рада, що спробувала нарешті.

Раджу вам спробувати як і класичні варіанти концентратів, які прикріплю нижче, але і неймовірно ароматний цей 💙