Strange Love

Курочка-гриль: Улюблений засіб для засмаги на ногах

Курочка-гриль: Улюблений засіб для засмаги на ногах

Биокон активатор засмаги SPF 6 - мій улюблений засіб для літнього тіла. Ще жоден крем чи спрей не давав мені настільки рівномірного результату.

Спрей має чудову текстуру сухого масла, яка рівномірно розприділяється тілом та зволожує його. Засіб залишає на шкірі блискучу плівку, яка добре захищає від соленої води. Можу сміливо сказати, що цей активатор покращує стан шкіри та зволожує її.

Спрей має дуже малий розхід, однієї баночки 165 мл мені вистачає на 2 поїздки на море.

Засмага стає ідеально рівномірною, наче це фейкова, нанесена за допомогою спрею. По цьому її колір завжди коричнево-золотистий, без червоних плям, пробілів і лущення. Тримається така засмага довше за ту, що була отримана без допомоги активатора. Злущується рівномірно і без білих "острівців".

Переглядаю фото з відпочинку, надіюся, зовсім скоро ми усі зможемо відпочивати десь на березі Чорного моря. З собою я обов'язково візьму свій улюблений засіб українського виробництва. Ще раз зазначу, що не рекомендую використовувати цей засіб для засмаги усього тіла, краще захистити вразливі ділянки SPF 35 і вище.