alena.rosee

Космічне зволоження | Joko Blend

Космічне зволоження | Joko Blend

Ця парочка здатна повернути гарне зволоження та тонус шкірі, тому розповім трошки детальніше про сироватку та крем 💦

Про тонік та пінку тут: https://club.makeup.com.ua/post/52007/

Про Маску тут: https://club.makeup.com.ua/post/52149/

Сироватка

🫧Пакування: зручний скляний флакон з матового скла, в картонній коробочці. Піпетка тут зручна. набирає достатньо засобу.

🫧Консистенція: напівпрозора жовтувата сироватка - флюїд

🫧Запах: практичной відсутній. легкий косметичний

🌿Активні компоненти: комплекс фосфоліпідів, пантенол, алонтоін , амінокислоти, аспаргінова кислота, гіалуронова кислота

✨Ефект:

сироватку наношу після тонера, вбирається засіб досить швиденько, менше чим через хвилину, залишаючи оксамитовий фініш.

Липкість відсутня, як і надмірний блиск чи надмірне зволоження.

Сироватка просто ідеальна, для мене досить складно знайти саме зволожуючу сироватку, яка б не перегружала мою шкіру, але здається я її знайшла.

Засіб не викликає ніяких подразнень, не забиває пори, не провокує прищики.

Повністю дружня з кремом з цієї серії, їх дует не скачується, а досить комфортний та з денним макіяжем.

Зволожуючий крем для обличчя 🫧

🫧Пакування:Скляна баночка , має захисну пластикову перепонку, сама тара в картонній коробці. Ще раз повторюсь, що дизайн серії просто чудовий.

🫧Консистенція: білий не щільний крем

🫧Запах: дуже легкий косметичний

🌿Активні компоненти: гіалуронова кислота, кераміди, фосфоліпіди, сквалан

✨Ефект:

Крем має легку консистенцію та ефективну дію, він вбирається так же як і сироватка, приблизно за 1 хвилину, з рідною сироваткою дует легкий, не перевантажує шеіру надмірними зволожуючими властивостями.

Крем ношу іноді і соло, без сироватки, він приємний, комфортний, ідеальний і вдень під макіяж, і ввечері як зволожуючий догляд.

На шкірі не залишає блиску, шкіра свіжа та відпочивша , додаю фото після сироватки і крему.

Взагалі вся серія дуже сподобалась, в мене нормальний тип шкіри, влітку комбі, всі засоби ідеально підійшли та вписались в бьюті рутину)

То ж рекомендую, хто ще вагається чи пробувати такі засоби 🤩