Anna_feerie

Isntree green tea cleanser - ще одна делікатна вмивашка в скарбничку

Isntree green tea cleanser - ще одна делікатна вмивашка в скарбничку

Нещодавно в клубі піднімалося питання щодо пробників: чи достатньо їх, аби скласти враження від продукту? Моя любов до семплів безмежна, бо завдяки їм можна вберегти себе від невдалих покупок та обрати саме те, що підійде! Тому я купую не тільки пробники парфумів, а й очищуючих засобів, сироваток та навіть засобів для волосся.

Єдиний нюанс - краще придбати не один, а одразу кілька семплів одного продукту, щоб вистачило на 3-5 днів і можна було зробити об'єктивні висновки.

Isntree green tea cleanser - ще одна делікатна вмивашка в скарбничку

Без запаху, доволі економний (одного пакетика вистачить на 3-4 вмивання).

В складі м'які ПАР, зволожуючі компоненти, гіалуронова кіслота та, власне, екстракт зеленого чаю. Виробник позиціонує продукт як засіб для жирної шкіри, та мені він підійшов. Хоча в мене шкіра зараз комбінована, до того ж реактивна та гіперчутлива))).

Основне - це Ph та відсутність славнозвісного очищення "до скрипу" - нам це шкодить, ну справді 🤪. А от делікатно змити залишки себуму та засобів для демакіяжу - саме те, що треба.

Щодо обіцянок звузити пори, прибрати жирний блиск та зняти почервоніння - то тут обов'язково треба використовувати ще тонік, сироватку/крем, бо ж засоби для очищення, насправді, не всесильні 😆.