khoroshaeva

Ефективний та комфортний тонік за бюджетною ціною)

Ефективний та комфортний тонік за бюджетною ціною)
Ефективний та комфортний тонік за бюджетною ціною)
Ефективний та комфортний тонік за бюджетною ціною)
Ефективний та комфортний тонік за бюджетною ціною)
Ефективний та комфортний тонік за бюджетною ціною)

Всім привіт✌️

Я розпочала свою осінь зі знайомства з українським брендом Spani. Моїм першим продуктом від цого бренду став бюджетний, відновлювальний тонік з вітамінами E і B3, про який розповідаю більш детально 👇

Тонік представлений у довгастому флаконі із міцного пластику. Він ергономічний та не займає багато місця на поличці у ванній кімнаті.

Кришка фліп-топ, м'яко відкривається, міцно закриває флакон до характерного клацання, сама по собі не розкривається.

Об'єм: 200 мл, це повнорозмірний флакон. Також бренд пропонує флакончики по 50 мл - це чудовий варіант для знайомства з продуктом або для подорожей. Витрата економічна.

Склад невеличкий, але при цьому абсолютно зрозумілий та збалансований. Як завжди, виділяю найцікавіше:

  • Arnica Chamissonis Flower Extract (екстракт арніки): Має протизапальну, загоювальну дію, може зменшувати набряки та почервоніння.
  • Ascorbyl Palmitate (вітамін C): Антиоксидант, стимулює вироблення колагену, освітлює шкіру.
  • Tocopherol (вітамін Е): Антиоксидант, захищає клітини шкіри від пошкоджень, зволожує.
  • Niacinamide (ніацинамід): Зменшує пори, вирівнює тон шкіри, має протизапальні властивості.
  • Sodium Hyaluronate (гіалуронат натрію): Зволожувач, який може утримувати велику кількість вологи, надаючи шкірі гладкість і пружність.

Тонік не викликав в мене жодних алергічних реакцій, не загострив мої запалення, а також не спровокував активної роботи сальних залоз.

  • Консистенція - рідка водичка. На дотик не жирна, не олійна, але трохи липкувати, що й не дивно, бо у складі є ніацинамід).
  • Аромат легкий, ненав'язливий. Я чітко відчуваю в ньому трав'янисті нотки та трішки йоду. Запах швидко вивітрюється зі шкіри, тому не викликає жодного дискомфорту.

Для мене тонік - це невід'ємна частина догляду, тому використовую його щодня в ранковій та вечірній рутині).

Наношу ватний пафом від "Білосніжка", який ми всі так любимо). Думаю, що за бажанням тонік Spani можна наносити й руками, але як на мене, він занадто рідкий для цього, хоча то справа смаку).

Тонік приємно ковзає по шкірі, у процесі нанесення викликає легке лоскотання, але не дає ніякого печіння.

Вбирається дуже швидко, протягом 30-40 секунд у процесі вбирання на шкірі може відчуватися липкість, але вона йде, коли засіб повністю вбереться.

У фініші тонік лежить абсолютно невагомо, без липкості, жирності, олійності та ефекта плівки, також він не стягує та не сушить шкіру.

З іншою доглядовою косметикою не входить у конфлікт. Хоча, тут я трохи нервувала, бо зараз користуюся пінкою від Clinique з саліциловою кислотою та мала сумніви, що ці 2 продукти потоваришують, але все ок, ніяких подразнень).

Моя шкіра: комбінована, є точкові висипи, лущення та чорні цятки.

  • Тонік дає додаткове відчуття чистоти та свіжості.
  • Дає базове зволоження, при цьому не перевантажує шкіру.
  • Добре заспокоює почервоніння та запалення, але ефект не моментальний, а накопичувальчий.
  • Регулює роботу сальних залоз.
  • Звужує пори та вирівнює тон шкіри, гортай фото).
  • Тонізує, надає шкірі легкого сяйва та добре готує її до нанесення подальшого догляду.
  • Не викликав жодних алергічних реакцій.

Мені сподобався тонік від Spani, за свою ціну – це класний варіант для щоденного догляду, рекомендую спробувати😉

Дякую за увагу💕