ksnklb

Як дешево та швидко позбутись прищика

Як дешево та швидко позбутись прищика

Я дуже люблю точкові засоби за те, що вона пришвидшують розвиток прищика, сприяють його висушенню та не травмують шкіру. Якщо раніше дієві засоби такого роду мали досить високу вартість, то зараз на б'юті горизонті існує досить бюджетний бренд Re.Care з такого роду продуктами.
Якраз на днях у мене почав з'являтись новий прищик, і щоб він мені не заважав, на ніч я нанесла даний засіб. Одразу на місці нанесення, він присох, і що зручно, зранку він не стерся об подушку чи ковдру, тому я його змила при вмиванні. Яким ж було моє здивування, коли я не побачила прищика, адже думала що засіб просто його підтягне. Та ні, він його прибрав, це можна побачити на фото нижче. Тому так, для такого роду прищиків, засіб точно дієвий, адже прибрав цього "друга" без сліду.
Цей засіб приїхав у доволі звичній такого роду засобам, баночці, 10ml, дизайн досить простий, приємний, на самій баночці є вся потрібна інформація. Відкриваючи кришечку, можна помітити, що всередині більше нічого немає, а локальний засіб світло-рожевого кольору. Запах трішки сірчаний, вприцнипі він не відчувається на обличчі.
З цікавого, це те, що перед нанесенням, його потрібно збовтати, тому краще тримати біля себе у той момент серветку, щоб не пролилось зайве. Далі звично – набираємо засіб за допомогою ватної палички та наносимо на вибрану зону. При нанесенні я не відчувала печіння чи ще чогось у тому роді. Самого засобу досить багато у баночці.
Склад мінімалістичний, з цікавого у ньому є каламін, гліцерин, оксид цинку, каолін, молочна кислота камфора, бісаболол.

Як дешево та швидко позбутись прищика
Як дешево та швидко позбутись прищика
Як дешево та швидко позбутись прищика
Як дешево та швидко позбутись прищика